HC Kullananlar Ne Diyor?

Aşağıda yer alan yorumlar, HC kullanıcılarının bize mail yoluyla ilettiği %100 gerçek yorumlardır ve üzerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadan yayınlanmaktadır. Siz de HC kullandıktan sonraki yorumunuzu [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Seçkin Piriler Tangöze

Manken - Fotomodel

Saçlarımla ilgili sorunlarım uzun yıllardır var. Özellikle mesleğim dolayısıyla sürekli işlem gören ve bu nedenle de canlılığını ve hacmini kaybeden saçlarım için uzun süredir çeşitli ürünler kullanıyorum. Denediğim ürünlerden istediğim sonucu alamadığım için sık sık saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. Bu nedenle uzun ve gür saçlar benim için sadece çıt çıt, kaynak ya da postişlerle mümkün olabiliyordu. HC ile internette tanıştım...

Saçlarımla ilgili sorunlarım uzun yıllardır var. Özellikle mesleğim dolayısıyla sürekli işlem gören ve bu nedenle de canlılığını ve hacmini kaybeden saçlarım için uzun süredir çeşitli ürünler kullanıyorum. Denediğim ürünlerden istediğim sonucu alamadığım için sık sık saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. Bu nedenle uzun ve gür saçlar benim için sadece çıt çıt, kaynak ya da postişlerle mümkün olabiliyordu. HC ile internette tanıştım. Merak edip sipariş verdim ve kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra, ne kadar etkili bir ürün olduğunu anladım. Uzun süredir kullanıyorum. Hatta hamileliğim süresince de kullanmaya devam ettim. Hamileliğin yan etkileri olan saç dökülmeleri, kırılmaları ve parlaklık kaybı gibi sorunları hiç yaşamadım. HC ürünleri hamilelik süresince saçlarımın dökülmesini engellediği gibi sağlıklı ve gür bir şekilde uzamaya devam etmesini sağladı. Kadınların en önemli aksesuarı olan saçların doğru ürünle istenildiği gibi canlı ve bakımlı olabileceğini anlamış oldum. HC yi tüm saç sorunu yaşayan kadınlara kesinlikle öneriyorum.

Sevgiler....

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Eva Maya

Manken - Fotomodel

HC uzun zamandır arayıp ta bulamadığım bir ürünmüş. HC ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Saçlarım çok olmasına rağmen fazlasıyla kırık ve sağlıksız görünüyordu. Gördüğüm her ürünü kullandım. Hatta en iyi markaların en iddialı ürünlerini kullanmama rağmen olumlu sonuç alamadım.
HC Complex; kullandığım ve faydasını en kısa sürede gördüğüm tek ürün. Saçlarıyla sorun yaşayan ve bir türlü çaresini bulamayan tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Tamamen bitkisel ve uygulaması çok kolay olan HC Complex ve şampuanları bakım kürlerimin içinde en önemli olanları.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tanyeli

Oryantal Dansçı

Mesleğim gereği saçlarıma oldukça özen göstermem gerektiğinden devamlı bakım yapmaktayım... Bir arkadaşımın tavsiyesiyle HC ürününü kullandım...

İlk kullanımda bile yumuşak, parlak ve kolay şekil aldığını söyleyebilirim... Yurtiçi ve yurtdışı birçok çalışmalarım olduğundan sürekli haftada 2 gün yapamıyorum, ama yaptığım süre boyunca saçımın ne kadar sağlıklı ve canlı olduğuna defalarca şahit oldum.. Kokusu oldukça güzel, saçtan çok kolay bir şekilde arınıyor.. Saçına değer veren herkese özellikle tavsiye ediyor ve tüm ERC KOZMETİK çalışanlarına teşekkürlerimi ve sevgilerimi yolluyorum...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Z.Y

Daha önce de bir kaç kutu kullanmıştım. gerçekten mucizevi bir ürün, özellikle yıpranmış ve çok dökülen saçlarınız varsa düşünmeden alabilirsiniz. Fiyatının hakkını veriyor.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Hakan Ünsal

Eski Milli Futbolcu - Spor Yorumcusu

HC'nin ilk AR-GE çalışmalarından bugüne kadar geçen uzun bir sürecin en yakın tanıklarından ve ürünü ilk kullananlardan biri olarak, gelinen noktadan büyük bir mutluluk ve gurur duymaktayım.

HC Complex'i belirtildiği şekilde ve düzenli kullandığınız taktirde, tamamen doğal bir saç bakımı yaparak saçlarınızdaki olumlu değişikliği hissedeceğinize ve etkisini kısa zamanda göreceğinize eminim...

Saçlarımda yaşadığım dökülme ve bakım problemlerim nedeniyle yıllardır vazgeçilmezlerim arasında olan HC'yi saç sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Bora Gencer

Sanatçı

HC ile ilk defa kendi TV programımda tanıştım.. Saçlarımda o zamanlar meydana gelen dökülme sorunlarım nedeniyle ilgimi çekti ve kullanmaya başladım.. Birkaç kullanım sonucunda saçlarımda meydana gelen değişiklik oldukça memnuniyet vericiydi.. Dökülme problemimin ortadan kalkması bir yana, saçlarımın canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasından dolayı, o günden bu yana kullanmaktayım.. Gerçekten başarılı ve etkili bir ürün, tebrik ederim...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Servet Çetin

Milli Futbolcu

Düzenli olarak kullandığım HC Şampuan ve HC Saç Kremi'nden oldukça memnunum. Benim gibi yoğun spor aktiviteleri sonrası saç bakımı problemi yaşayan ve saçlarına özen gösteren herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Müfide İnselel

Söz Yazarı - Besteci - Oyuncu

HC ürünleriyle 1 yıl önce dizi seti sırasında tanıştım ve buna da çok memnun oldum. :) İlk kullanımda bile saçlarımdaki canlılığı ve ışıltısını çevremdekiler dahi farketti. Kullanımının basitliğini, kolayca arınmasını ve kokusunu çok seviyorum.

Bakım yağıyla geçirdiğim vakitlerde kendimi doğanın kucağına düşmüş gibi hissediyorum... Buradaki (Sinop-Parmaklıklar Ardında) bütün oyuncu arkadaşlarıma ve ekibe de önerdim. Şimdi hepimiz sadık HC kullanıcılarıyız:)

Ve bütün samimiyetimle, saçlarında sorunu olan ya da olmayan herkese ısrarla öneriyorum!

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

B.Y

Hiç taranmayan saçı bile yumuşacık yapıyor istediği kadar yıpransın mükemmel onarıyor yıllardır yağlarıyla saçımı uzattım bu ürünle de bakımını yapıyorum teşekkürler HC, tam 10 yıldır hayatımdasın iyi ki varsın.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tuğba Tazegül Çelik

Merhaba. Göz kremini kullandıktan sonra size yorum yapacağımı söylemiştim. Öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Bin tane yere başvurduğumda gözaltınız genetik bişey yapılamaz cevabı aldığım halde sizin mucizevi kreminiz sadece 15 gün olmasına rağmen farkedilir derecede sonuç verdi. Zaten gönül rahatlığı ile almıştım önceden de kullandığım ürünleriniz olduğu için ben kullanmaya ve size minnet duymaya devam edeceğim. Allah işlerinizin devamını sağlasın bol kazançlar diliyorum, sonsuz teşekkür ederim. Daha çok görüşeceğiz bu mucizevi ürünleriniz sayesinde :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Hülya Görel

Ben HC'yi internet sitesinde gezerken gördüm ve inceledim. Başta tereddütte kalsam da aldım yorumlara bakarak... ve diyorum ki iyi ki almışım. Bu ikinci kullanışım. Saçlarım canlandı, yumuşadı. Çok memnun kaldım. Eminin ilerleyen zamanlarda uzayacak. Önemli olan düzenli kullanmak. Ben yorumları okuyarak aldım ve ben de yorum yapma gereksinimi duydum. Çünkü yorumlarda yazılanlar kesinlikle doğru. Sadece düzen ve sabır gerektiriyor. HC'ye teşekkür ediyorum ve denemenizi tavsiye ediyorum. :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Safiye Karabulut

Bilgisayar Öğretmeni

Ürününüz için mucizevi demek zorundayım... 10 yıldır yılda 2 kez olmak üzere röfle yaptırıyordum. Ta ki sonunda strese de baglı olarak saclarımın ön ve yanlardan seyrekleştiğini fark edinceye kadar. Yaklaşık 1-2 yıl dogru urun aramak ıcın kendımı paraladım dıyebılırım. İçtenlıkle soyluyorum kullanmadığım urun denemedığım sey kalmamıstı. Ama gecıcı etkılerı oluyor saclarımın kalıtesını bır turlu arttıramıyordum...

Ürününüz için mucizevi demek zorundayım... 10 yıldır yılda 2 kez olmak üzere röfle yaptırıyordum. Ta ki sonunda strese de baglı olarak saclarımın ön ve yanlardan seyrekleştiğini fark edinceye kadar. Yaklaşık 1-2 yıl dogru urun aramak ıcın kendımı paraladım dıyebılırım. İçtenlıkle soyluyorum kullanmadığım urun denemedığım sey kalmamıstı. Ama gecıcı etkılerı oluyor saclarımın kalıtesını bır turlu arttıramıyordum. ınternette arastırma yaparken tamamen (kımsenın tavsiyesı olmadan) tesadüfi şekilde urununuzu görüp hadı bakalım bı de bunu deneyelım demek suretıyle:)(bu kadar vahımdım yanı kımseden duymamısım cesaretle alıyorum) aldım..... aldım... aldım... :))))) ve alacağım alacağım alacağım:))))) sonsuz sonsuz tesekkurler. Saclarım yumusak daha canlı kuruluk artık yok.. ve kucuk saclarım cıktı Allah'a emanet:) sizin vesilenızle tekrar tekrar teskkurler.. bu yorumu okuyup da birilerine vesile olursam ne mutlu bana. Bu urunu herkese taviseye ediyorum :)))))

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tuğba Kaynak

Öncelikle merhabalar. Ben HC ile yıllar önce tanıştım ve uzun süredir de yanımdan hiç ayırmıyorum. Saçlarım bebek saçları kadar ince ve kırılgan bu sebeple de her ürünü kullanamıyorum. Ayrıca aslında en önemli özelliği de zararlı kimyasallardan yoksun olması. Şimdiye kadar bir çok ürün kullandım. En pahalısı bile beni bu kadar tatmin edemedi. Bu ürünü her kullandığımda çevremdekiler saçlarıma ne yaptığımı sorup hemen onlarda sipariş veriyorlar. Artı kapıda ödeme özelliği de bir başka olumlu yanı. Meraklılarına saçın çabuk uzamasını sağlarken dökülmesi, güç kazanması ve sağlıkla parlamasına da yardımcı oluyor. Kesinlikle denemelisiniz, deneyince zaten vazgeçemeyeceksiniz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Duygu Esen

Ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Aileden gelen bir özellikle saçlarım ince telli ve asla uzamıyor. İnternette saçlarımın bakımıyla ilgili araştırma yaparken 1 ay önce bu ürünle tanıştım. İlk başlarda pek umutlu değildim ama kullandıkça saçlarımdaki hızlı değişimi farkettim. Uzamaya başladılar ve hiç olmadıkları kadar parlak ve yumuşaklar. Böyle bir ürün ürettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca bugün 2. kez sipariş ettiğim ürün geldi...

Ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Aileden gelen bir özellikle saçlarım ince telli ve asla uzamıyor. İnternette saçlarımın bakımıyla ilgili araştırma yaparken 1 ay önce bu ürünle tanıştım. İlk başlarda pek umutlu değildim ama kullandıkça saçlarımdaki hızlı değişimi farkettim. Uzamaya başladılar ve hiç olmadıkları kadar parlak ve yumuşaklar. Böyle bir ürün ürettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca bugün 2. kez sipariş ettiğim ürün geldi. Ürün kutusunda sızdırma yapmış ve şişe yarıya inmiş. HC çalışanlarına bir mail attım ve 15 dakika içinde bana geri döndüler. Müşteri temsilcisi ücretsiz olarak yeni bir ürünü adresime çıkarttı. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum. Size iyi çalışmalar umarım her zaman çalışma disiplininiz böyle olur.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ebru Özbek

Doktor

HC şampuanı internette; doğum sonrası dökülen ve zayıflayan saçlarım için şampuan ararken tesadüfen buldum. İnanın şu zamana kadar o kadar çok şey denedim ki hiç biri HC kadar etkili değildi. Ben doktorum ve boş şeylere asla zaman harcamam. HC'nin saç kökü için gerekli her türlü desteği içerdiğini görünce kullanmam lazım dedim ve 3 aydır kullanıyorum. Dökülen saçlarımın yerine yeni saçlar çıktığını ve eskisinden daha az döküldüğünü daha canlı olduğunu görünce doğru karar verdiğimi anladım...

HC şampuanı internette; doğum sonrası dökülen ve zayıflayan saçlarım için şampuan ararken tesadüfen buldum. İnanın şu zamana kadar o kadar çok şey denedim ki hiç biri HC kadar etkili değildi. Ben doktorum ve boş şeylere asla zaman harcamam. HC'nin saç kökü için gerekli her türlü desteği içerdiğini görünce kullanmam lazım dedim ve 3 aydır kullanıyorum. Dökülen saçlarımın yerine yeni saçlar çıktığını ve eskisinden daha az döküldüğünü daha canlı olduğunu görünce doğru karar verdiğimi anladım. Kesinlikle bir doktor olarak HC şampuanı ve yanında mutlaka bakım kürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum mutlaka deneyin. Bu yorumu yazmak için 3 ay bekledim . Çünkü gerçek sonuçları yazmak istedim. Bir bayan olarak saç dökülmesinin nasıl insanı yıprattığını , sosyal hayatını nasıl etkilediğini , insanların direk saçınıza baktığında nasıl içinizin sızladığını çok çok iyi biliyorum. O yüzden tüm içtenliğimle ve iyi niyetimle düşünlerimi sizinle paylaşmak istedim. ERC kozmetik firmasının işine çok saygılı ve ilgili ekibine de çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Elif Can

Selam. Ben saç uzamasıyla ilgili araştırma yaparken sizin reklamınızı gördüm, ilgimi çekti denemekte fayda var dedim ve hemen sipariş verdim. Bana sipariş verdiğim anda geri dönmeniz oldukça hoşuma gitti. Ayrıca ürünün içerisindeki kullanma talimatında (altını çizerek söylüyorum) samimi, doğal, güvenilir ifadelerden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bu beni etkiledi. Hemen kullandım ve ilk kullanımda bile saçlarım yumuşacık oldu. Saçımda boya ve oriel var ve ilk defa saç kremine ihtiyaç duymadım. Teşekkür ederim size... Sevgimle.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Dilek Kalem

Merhabalar, ben Sivas'ta yaşıyorum ve 33 yaşındayım. Kendime her konuda çok özen gösteririm. Özellikle saçlarıma... Ama maalesef saçlarım hem kuru hem ince telli hem dalgalı ve stres ve kansızlıktan çok fazla dökülmüş, hiç uzamaz, bakımı çok zor. Kestiririm bir hafta sonra kırılır, tiftik gibi durur. Bugüne dek birçok ürün denedim. Neredeyse tüm pahalı ürünleri kullandım ama hiçbiri fayda etmedi, etti ise de kısmen istediğimi bulamadım...

Merhabalar, ben Sivas'ta yaşıyorum ve 33 yaşındayım. Kendime her konuda çok özen gösteririm. Özellikle saçlarıma... Ama maalesef saçlarım hem kuru hem ince telli hem dalgalı ve stres ve kansızlıktan çok fazla dökülmüş, hiç uzamaz, bakımı çok zor. Kestiririm bir hafta sonra kırılır, tiftik gibi durur. Bugüne dek birçok ürün denedim. Neredeyse tüm pahalı ürünleri kullandım ama hiçbiri fayda etmedi, etti ise de kısmen istediğimi bulamadım. Son zamanlarda kendime yağlardan bir formül yaptım, ne kadar saça faydalı iğne yağ varsa hepsini kattım maske oluşturdum. Evet, onun kısmen faydası oldu. Dökülmesi durdu, biraz sağlıklı hale geldi ancak istediğim parlaklık canılılık yine oluşmadı. Bir iki ay önce ise bu ürünü bir sitede gezerken gördüm. Çok tereddüt ettim ancak iki ay sonra "dur alayım, denemekle bişey kaybetmem hem 10 çeşit yağ kullanıyorum bunun içinde 19 çeşit var, 100 TL - 200 TL verdiğim ürünler oldu bunuda deneyeceğim" dedim ve aldım. Kullanmaya başladım henüz çok yeni bir hafta oldu ama saçlarımda ki canlılığı yeniliği, ışıltıyı, gürlüğü herkes fark etti. Herkes saçına ne kullanıyorsun diye sormaya başladı. Hayatımda ilk defa insanlar bana saçına ne kullanıyorsun, ne kadar canlı güzel duruyor diyor ve ben de farkındayım saçlarımın daha parlak, daha canlı ve bakımlı durduğunun. Daha başka özel birşey de kullanmıyorum. (2-3 çeşit hatta her çıkan durulanmayan krem, jöle, briyantin, ne bulursam alıp kullanırdım) Hiçbirine gerek kalmadı. Bu arada ürün ile birlikte bir de sabun hediye geldi. Süper birşey... Saçlarım röfleli ve hayatta sabun süremem ama bu çok iyi geldi. Harika birşey. Şampuan gibi. Şimdi sadece iki kez sabunluyor, bir kez de şampuanından sürüp çıkıyorum hemen şekil alıyor ve nemli artık. Saçlarım uzamasına gelince, bakalım hele bir ay geçsin ona da yorum yaparım. Çok memnunum. Bir de saçlarım güzel olunca hem moralim iyi oluyor, hem kendimi çok iyi hissediyorum. Sevgili HC üreticileri gerçekten tek kelime ile mükemmel bir ürün hazırlamışsınız. Ben herşeyi takdir edip beğenmem ama bu ürüne hayran kaldım, sağolun. Sevgili bayanlar pahalı ürünlerle lütfen saçlarını daha fazla yıpratmasınlar her türlü ürünü deneyeceklerine sadece HC ürünleri kullansınlar. Hem uygun, paraları ceplerinde kalsın, hem de saçlarına sağlık gelsin, nefes alsın saçları. Şunu garanti verebilirim benim saçıma iyi gelen herkese iyi gelir. Her çeşit saça, her türlü saç dökülmesine gerçekten iyi gelecektir. Eminim ki bir iki kullanımda bu farklılıklar oldu düzenli kullanıldığında herhalde muhteşem saçalara sahip olacağım. İnşallah güzel de uzar. Herkese tavsiye ediyorum, edeceğim. Sevgili ERC üreticileri lütfen bu ürünü hızla yayın, herkes hatta tüm dünyadaki bayanlar DUYSUN, mahrum kalmasın ve siz ürününüzün kalitesini asla bozmayın. TEŞEKKÜRLER! BU ARADA UNUTTUM SABUNDAN İSTİYORUMMMMMMMM, SATILMIYORMUŞ AMA BEN İSTİYORUM LÜTFEN

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Gülcan Topsakal

Merhaba adım Gülcan. Bundan 2 ay önce kullanmaya başladığım ürününüzün açıkçası mucize yarattığına inanmamıştım. Şimdi inanılmaz farkı gördüğümü paylaşmak isterim. İyiki tanıdım... İyiki varsınız. Moralim düzeldi. Saçlarımın toparlandığını gördükçe müthiş mutlu oluyorum... Tüm çalışanlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.... Birşeyi daha belirtmek istiyorum. Benim gibi 12 yıldır saçlarına defalarca röfle yaptırıp yanan bayanlara şiddetle tavsiye ederim! Sabırlı olsunlar. İlk ay bu da mı böyle birşeye yaramadı diye endişe duymasınlar. İkinci ayda farkı görmeye başlayacaklar. :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Saadet Atalık

Ev Hanımı

Merhabalar... Saçlarıma ard arda yaptırdığım röfleler yüzünden saçımda oluşan sertlik ve dökülmelerden şikayetçi olarak gerek kozmetik, gerekse tıbbi olarak denemediğim şampuan ve serum setleri kalmadı. Ta ki internette HC'nin reklamını görüp sipariş verene kadar. Kullanmaya başlayalı henüz 15 gün olmasına rağmen saçlarımda en ufak bir sertlik ve dökülme kalmadı. Tavsiyemle 5 arkadaşım daha kullanmaya başladı. Complex ve şampuanın fiyatı ilk başka 'yine mi para harcayacam' dedirtti...

Merhabalar... Saçlarıma ard arda yaptırdığım röfleler yüzünden saçımda oluşan sertlik ve dökülmelerden şikayetçi olarak gerek kozmetik, gerekse tıbbi olarak denemediğim şampuan ve serum setleri kalmadı. Ta ki internette HC'nin reklamını görüp sipariş verene kadar. Kullanmaya başlayalı henüz 15 gün olmasına rağmen saçlarımda en ufak bir sertlik ve dökülme kalmadı. Tavsiyemle 5 arkadaşım daha kullanmaya başladı. Complex ve şampuanın fiyatı ilk başka 'yine mi para harcayacam' dedirtti. Fakat şimdi söyleyecek tek bir cümlem var : 'Aldığınız para ananızın ak sütü gibi helal olsun. 'Emeklerinize saygılarımı, sizlere de kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Sanırım en büyük teşekkür etrafımızdakilere HC'yi tavsiye etmek, ben de onu yapıyorum. Herşey için teşekkür ederim..

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Soner Köse

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım...

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım. Bu yeni ben de kim aynada bakıştığım? Saçları seyrelmiş bu yeni bende kim? Saç üzerine araştırmalarım için mihenk taşıdır o gün. İlaç sektöründe bir Amerikan firmasında uzun seneler boyu yöneticilik yaptım. Medikal bilgim de azımsanmayacak kadar iyidir. İlk olarak reklam furyalarına kapıldım. Paranın satın alabileceği en pahalı, arkasında marka kalitesi olan kozmetik kimyasal ürünlere kapıldım. Bu ürünlere verdiğim paranın haddi hesabı yoktur. Akut çözüm olduklarını anlamam baya bir süre aldı. Sonuç alamadığımı anlamam ile birlikte kaos başladı. Medikal bir ürün istemiyordum. Çünkü medikal olarak pazarda bulunan ürünler bir şekilde lokal de olsa sistemik dolaşıma geçiyor ve çok küçük dahi olsa yan etki yapma insidansına sahiptiler. Kullanım sonucunda da bıraktığınız an ilaç sayesinde çıkan yeni kazanılmış kökler yine dht tarafından inhibe edilip yok oluyorlardı. Böylece tamamen doğal bir ürün arayış maceram başlamış oldu. Yılan yağları, içinde bir sürü yağ karışımı olan aktar yapımı solusyonlar, dana ilikleri, saça sıva gibi sıvanan ve saçtan çıkmak bilmeyen envai çeşit maskeler... Bununla da kalmayıp annemin arkadaş günlerinde, annemi organize edip arkadaşlarından alınan bir suru kocakarı karışımları. Sonrasında durum gayet net. Olan saçlarım da bu maskeler sayesinde kendinden geçmeye başlamışlardı. İnternette araştırmalar yaparken "HC ürünleri" ile karşılaştım. Saç ile ilgili olan her sitede banner reklamları ile karşılaşıyordum ve bu ürünler üzerine yoğunlaşmaya başladım. Bütün sitelerdeki her bir yorumu okumam ve hergün 30 dakikamı ayırıp yeni yorum var mı diye bakmakla iki ayım geçti. Aklımdaki tek soru işareti bu kadar dedikodu gazetesi dediğimiz insana dayalı reklam backgroundu olan bir ürünün neden basılı ve ulusal medyada reklamının olmadığı ve fiyatının gayet makul olmasıydı. En sonunda ne olacak ki bunuda denemeliyim dedim ve 2 gün önce 3'lü komplex yapmak adına Doping ürünü de dahil siparişini verdim. Bugün elime geçtiler ve ben bugün itibarı ile ürünlerinizi kullanmaya başladım. Mucize beklemiyorum. Çünkü biliyorum ki saç hücrelerim hala canlı ise geri dönüşümleri minimum 6 ayımı alacak. O döneme kadar düzenli bir şekilde ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğim ve yine tüm açık yürekliliğim ile sonuçlar ne ise sizler ile paylaşacağım. İşin özeti o gün geldiğinde bende HC ürünlerinin geliştirilmesinde ve yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Ama şimdi değil. İyi çalışmalar.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Arzu Ürek

Saçlarım boyadan dolayı oldukça kurumuş ve sertleşmişti. Şimdiye kadar denemediğim ürün kalmadı diyebilirim (çok ünlü markalar). Ama hiç biri vaat ettiklerini gerçekleştiremedi. Sonuç hep hüsran oldu. Arkadaşın tavsiyesi üzerine HC Complex'i kullandım. Çok memnun kaldım. Saçlarım yumuşak, parlak ve daha kolay şekil aldı. Böyle bir üründen dolayı size sonsuz teşekkür ederim...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Yıldız Kurtuluş

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Merhaba; İnce telli ve kuru olan saçlarımı uzun yıllardır boyatmaktayım. Nette dolaşırken, tamamen tesadüf sonucu HC Complex'i gördüm. İlk düşündüğüm 'benim saçlarıma bir faydası olmaz' idi. Yine de yorumları okudum ve sipariş ettim. İlk bir kere kullandım bir fark göremedim, kenara attım. Üzerinden bir buçuk ay geçti, tatile gidecektim. Saçlarım deniz ve güneşten yıpranacağı için tekrar denemeye karar verdim. Haftada iki kere kullandım ve tatilde tekrar bir kere kullandım...

Merhaba; İnce telli ve kuru olan saçlarımı uzun yıllardır boyatmaktayım. Nette dolaşırken, tamamen tesadüf sonucu HC Complex'i gördüm. İlk düşündüğüm 'benim saçlarıma bir faydası olmaz' idi. Yine de yorumları okudum ve sipariş ettim. İlk bir kere kullandım bir fark göremedim, kenara attım. Üzerinden bir buçuk ay geçti, tatile gidecektim. Saçlarım deniz ve güneşten yıpranacağı için tekrar denemeye karar verdim. Haftada iki kere kullandım ve tatilde tekrar bir kere kullandım. Ne mi oldu? Hani sakin havada deniz çok ufak dalgalar ile kıyıya şırrr diye vurur ya, işte benim saçlarım öyle oldu, SU GİBİ... Tatilden döndüğümde tüm tanıdıklarım 'sana bir güzellik gelmiş' dediler. Ben eski bendim. Değişen saçlarımdı. Pırıl pırıl parlıyor, canlı iri dalgalar halinde başımdan aşağı akıyordu. Kuru, cansız, keçeleşmiş saçlarım gitmiş, yerine canlı, pırıl pırıl, güçlü saçlar gelmişti. Bundan sonra düzenli olarak kullanacağım. Teşekkür ederim...

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ömür Omay

Fotoğrafçı

HC saç bakım ürünüyle yazın başlarında tanıştım. Düzenli olarak haftada 2 ya da 3 kere kullandım. İlk kullanmadan önce mesleğim fotografçılık olduğu için arkadaşlarla espri olarak resmimi çekmiştik. Kullanmaya başladıktan bir süre sonra dökülmelerimin kesildiğini farkettim. Saçlarım daha hızlı uzamaya ve aralarından yeni yeni tüyler çıkmaya başladı. Bir çok arkadaşıma da sordum ben mi yanılıyorum diye. Herkes aynı şeyleri söyledi. Bu nedenle hiç ara vermeden kullandım...

HC saç bakım ürünüyle yazın başlarında tanıştım. Düzenli olarak haftada 2 ya da 3 kere kullandım. İlk kullanmadan önce mesleğim fotografçılık olduğu için arkadaşlarla espri olarak resmimi çekmiştik. Kullanmaya başladıktan bir süre sonra dökülmelerimin kesildiğini farkettim. Saçlarım daha hızlı uzamaya ve aralarından yeni yeni tüyler çıkmaya başladı. Bir çok arkadaşıma da sordum ben mi yanılıyorum diye. Herkes aynı şeyleri söyledi. Bu nedenle hiç ara vermeden kullandım. Bazen saçlarıma sürüp gün boyu işlerimle uğraşıyordum, bazen spora gitmeden önce sürüp, geldiğimde duşa giriyordum. 4-5 ay sürekli kullandım. Aylar sonra gelinen noktayı görmem için tekrar fotograf çektim. Gerçekten saçlarım tamamen farklı hale gelmişti. Yeni saçlarımın çıkması ya da hızla uzamasından ziyade en çok üzerinde durduğum nokta, artık dökülme sorunu yaşamıyorum. Düzenli kullandığım süre boyunca da yaşayacağımı sanmıyorum. Benim gibi genetik bir saç dökülmesi yaşayan kişilere düzenli kullanmaları halinde kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ayşegül Arslan

Yönetici

Uzun zamandır HC Saç Bakım Kürünü kullanıyorum. Bununla beraber ilk defa HC Şampuanı denedim. Saç kremi kullanmaya gerek kalmadı. Zaten HC'den sonra da saçlarım yumuşak oluyordu. Fiyatı benim için biraz pahalı ama çok farklı bir şampuan olduğunu tatbik ederken anlıyorsunuz. Köpürmesi, kokusu, kıvamı, rengi çok değişik. Bitkisel içerikli olduğunu hemen belli ediyor. Daha yeni kullanmaya başladım. Saç dökülmelerime nasıl bir etki edecek zamanla öğreceğim ama ilk izlenimlerim oldukça güzel. Tebrikler...