HC Doping Dökülme Karşıtı Bakım Serumu

HC Doping Dökülme Karşıtı Bakım Serumu
Ürün Kodu: 80081

HC Doping'in procapil, folicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

2 adet ve üzeri alımda 55 TL.

Kullananlar Ne Diyor?

Düzenli bir şekilde ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğim
 Soner Köse

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım. Bu yeni ben de kim aynada bakıştığım? Saçları seyrelmiş bu yeni bende kim? Saç üzerine araştırmalarım için mihenk taşıdır o gün. (Devamı Var)
Yorumun Devamını Oku

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım. Bu yeni ben de kim aynada bakıştığım? Saçları seyrelmiş bu yeni bende kim? Saç üzerine araştırmalarım için mihenk taşıdır o gün. İlaç sektöründe bir Amerikan firmasında uzun seneler boyu yöneticilik yaptım. Medikal bilgim de azımsanmayacak kadar iyidir. İlk olarak reklam furyalarına kapıldım. Paranın satın alabileceği en pahalı, arkasında marka kalitesi olan kozmetik kimyasal ürünlere kapıldım. Bu ürünlere verdiğim paranın haddi hesabı yoktur. Akut çözüm olduklarını anlamam baya bir süre aldı. Sonuç alamadığımı anlamam ile birlikte kaos başladı. Medikal bir ürün istemiyordum. Çünkü medikal olarak pazarda bulunan ürünler bir şekilde lokal de olsa sistemik dolaşıma geçiyor ve çok küçük dahi olsa yan etki yapma insidansına sahiptiler. Kullanım sonucunda da bıraktığınız an ilaç sayesinde çıkan yeni kazanılmış kökler yine dht tarafından inhibe edilip yok oluyorlardı. Böylece tamamen doğal bir ürün arayış maceram başlamış oldu. Yılan yağları, içinde bir sürü yağ karışımı olan aktar yapımı solusyonlar, dana ilikleri, saça sıva gibi sıvanan ve saçtan çıkmak bilmeyen envai çeşit maskeler... Bununla da kalmayıp annemin arkadaş günlerinde, annemi organize edip arkadaşlarından alınan bir suru kocakarı karışımları. Sonrasında durum gayet net. Olan saçlarım da bu maskeler sayesinde kendinden geçmeye başlamışlardı. İnternette araştırmalar yaparken "HC ürünleri" ile karşılaştım. Saç ile ilgili olan her sitede banner reklamları ile karşılaşıyordum ve bu ürünler üzerine yoğunlaşmaya başladım. Bütün sitelerdeki her bir yorumu okumam ve hergün 30 dakikamı ayırıp yeni yorum var mı diye bakmakla iki ayım geçti. Aklımdaki tek soru işareti bu kadar dedikodu gazetesi dediğimiz insana dayalı reklam backgroundu olan bir ürünün neden basılı ve ulusal medyada reklamının olmadığı ve fiyatının gayet makul olmasıydı. En sonunda ne olacak ki bunuda denemeliyim dedim ve 2 gün önce 3'lü komplex yapmak adına Doping ürünü de dahil siparişini verdim. Bugün elime geçtiler ve ben bugün itibarı ile ürünlerinizi kullanmaya başladım. Mucize beklemiyorum. Çünkü biliyorum ki saç hücrelerim hala canlı ise geri dönüşümleri minimum 6 ayımı alacak. O döneme kadar düzenli bir şekilde ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğim ve yine tüm açık yürekliliğim ile sonuçlar ne ise sizler ile paylaşacağım. İşin özeti o gün geldiğinde bende HC ürünlerinin geliştirilmesinde ve yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Ama şimdi değil. İyi çalışmalar.

Yeni saçlarımın çıktığını hissettim
 İlyas Doğan

Antalya'da yaşıyorum. Buranın havasından dolayı saçlarımda birçok sorun yaşıyordum. Rutubet ve sıcak hava saç yapımı kötü etkiliyordu. Daha önce başka saç bakım ürünleri kullandım. Ama hiç bu kadar parlak, yumuşak ve sağlıklı olduğunu hissetmemiştim. Saç dökülmesinin yoğun olduğu yerlerde yeni saçlarımın çıktığını hissettim. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

Çok faydalı bir ürün...
 Temel Kaymak

İlk defa kullandığımda şüphelerim vardı fakat 4 kullanımdan sonra saçlarım daha güçlü oldu ve de en önemlisi dökülen saç bölgelerinde yenileri çıkmaya başladı... ERC Kozmetik çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

Daha şimdiden mükemmel bir sonuçla karşı karşıyayım
 Neval Orhan

HC Saç Bakım Ürünlerini set olarak aldım ve sadece 1 haftadır kullanıyorum. Daha şimdiden mükemmel bir sonuçla karşı karşıyayım. Herkese tavsiye ederim.

7 gün oldu ve etkisini hemen hissettirdi
 İnci Akbulut

HC Doping'i kullanalı henüz 7 gün oldu ve etkisini hemen hissettirdi. Banyoda tutam tutam çıkan saçlarım daha az çıkar oldu. Uygulaması çok kolay. Saçımı yağlandırmadı. Daha parlak ve canlı oldular. İkinci şişeyi sipariş verdim bile...

Sabah ve akşam kulanım ve faydasını ilk haftalarda görmeye başladım
 Fatih Çağşak

24 yaşındayım ve mobilya sektöründe çalışıyorum. İşimiz gereği tozlu ve stresli bir çalışma ortamımız var. Saçlarıma gereken bakımı sağlayamadığım için öncelikle önlerde açılmalar başladı. Sonrasında üst kısımda da seyrelmeler başlayınca saç analizi için saç ekim merkezine gittim. Yapılan analizlerde ekim gerekmediği, açılan kısımlarda büyümeyen saç tellerini yeterli besleyince sorunun kalkacağı söylendi. Araştırırken bu HC Doping ürününü inceledim. Pek de umudum olmayarak deneme amaçlı aldım bu ürünü. Sabah ve akşam kulanım ve faydasını ilk haftalarda görmeye başladım. Saçlarım daha güçlü olmaya başladı. Üstelik şekil verici kullanmaya gerek de olmuyor. Günlük kullamda saçlarımda hoş bir koku oluyordu. Diğer ürünler gibi değil. Sürekli kullanılabilir bir ürün. Saçlarında problem olmayanlara bile koruma amaçlı olarak bu ürünü öneririm.

Tüm Kullanıcı Yorumları (10)

Saç Dökülmesine Karşı Güçlü ve Etkin Bakım

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak. HC Doping'in procapil, folicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping'in formülünde, saçlarınızın ihtiyacı olan doğadaki yararlı bileşenler mevcuttur. Ayrıca bir başka ürün kullanmanızı gerektirmeyecek ölçüde zengin içeriği, saçınız için uygun oranlarda formülize edilmiştir. Birçok saç bakım ürünün aksine HC Doping oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saçta kalıntı veya kötü koku bırakmaz. Uyguladıktan sonra durulamaya veya yıkamaya gerek yoktur.

PROCAPIL™

Procapil™ saç dökülmesi karşıtı 3 farklı molekülden oluşan bir komplekstir. Karşılaştırmalı klinik ve deneysel testler Procapil™'in geçmişte saç için geliştirilmiş diğer bileşenlere oranla çok daha etkili olduğunu göstermektedir.

FOLICUSAN™

Follicusan™, saç dökülmesinin durdurulmasına veya yavaşlatılmasına yardımcı olarak üretilmiş, sinyal molekülleri içeren süt bazlı bir biyoaktiftir. Dökülmeyi dışında, incelen saçların yoğunluğunu arttırmak ve gözle görülür bir şekilde saç tellerinin daha kalın olmasını sağlamaya yardımcı olmak amacıyla da kullanılmaktadır.

HC PHYTO COMPLEX™ (BİTKİSEL EKSTRAKTLAR)

Doğanın saç sağlığına fayda sağladığı bilinen en önemli bileşenleri, bu özel kompleks sayesinde HC Şampuan'ın formülünde buluştu. HC Phyto Complex™ içeriğinde ginseng, papatya, avakado, yeşilçay, zeytin yaprağı, ıhlamur, kadife çiçeği, defne, ısırgan, kekik, biberiye, çörekotu, badem, buğday, ardıç, susam, dulavratotu, mekke gülü gibi birçok bitki özünün yer aldığı, HC tarafından geliştirilmiş %100 bitkisel ve patentli bir kombinasyondur.

VİTAMİN COMPLEX

Bu vitamin karışımı, saç güzelliği ve sağlığı açısından önem taşıyan A, E, F ve H (Biotin) vitaminlerini içerir. Klinik testler, vücudun doğal olarak üretemediği ve dışarıdan alınması gereken birçok vitaminin, saç derisine ve saça uygulanması halinde saç yapısı ve sağlığında önemli ölçüde gelişme yaşandığını göstermiştir.

HC Doping sadece 1-2 dakika içerisinde kolayca uygulanabilir. Saçta kalıntı ve kötü koku bırakmaz. Tatbik ettikten sonra yıkamaya veya durulamaya gerek yoktur. Günlük işlerinizi hiçbir şekilde aksatmaz.

Yeterli miktardaki HC Doping'i saç derisine temas edecek ve deriyi ıslatacak biçimde püskürterek uygulayın. Daha sonra parmaklarınızla masaj yaparak tüm saç derisine nüfuz etmesini sağlayın.Bu işlemi hergün ya da gün aşırı olarak tekrarlayın.

Ürün içeriğinin etki gösterebilmesi açısından, uygulamayı takip eden 4-6 saat boyunca saçlar yıkanmamalıdır. Daha uzun sürelerde saçta kalmasının herhangi bir sakıncası yoktur. En etkili sonucu alabilmek için en az 3 ay düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Saç deriniz üzerinde yara, yanık vb. sorunlar bulunuyorsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız veya sorunlu bölgeye uzak alanlara uygulamanız tavsiye edilir. Saç ve saç derisi dışında başka bir bölgeye uygulamayınız ve göze temas ettirmeyiniz.

HC Doping hangi saç sorunlarında etkilidir?

HC Doping; saç dökülmesi veya zayıflaması yaşayan kişilerde, bu sorunların giderilmesine yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Boyalı ve permalı saçlarda kullanılabilir mi?

Evet. Boyalı ve permalı saçlarda kullanımının hiçbir zararı yoktur.

HC Doping'i uyguladıktan sonra fön makinesiyle kurutabilir miyim?

İçeriğindeki bileşenlerin ısıyla birlikte buharlaşmaması ya da ısıdan dolayı bozulmaması için uygulamadan sonra en az 1 saat saçların saç kurutma makinesiyle kurutulmamasını tavsiye ederiz. Eğer mutlaka saç kurutma ya da fön ihtiyacınız var ise, HC Doping'i gece yatarken uygulamanız size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

HC Doping ile birlikte jöle, sprey, köpük vb. ürünler kullanılabilir mi?

HC Doping, kuru saça uygulandıktan sonra saç derisi tarafından tamamen emilinceye kadar (yaklaşık 1 saat) bu tür ürünleri saçınıza kullanmamanızı öneririz.