HC Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml. thumb
HC Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml. thumb
HC Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml. thumb

HC Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml.

Ürün Kodu: 80111

HC Complex; 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile ideal saç güzelliğini elde etmeye yönelik hazırlanmış bir bakım ürünüdür. Saçları besleyerek güçlendiren bitki özleri sayesinde dökülmenin önlenmesine ve sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.

439 TL.

Kullanıcı Yorumları

Harikaaaaa bir urun
 Hilal Kaplan

Ben 2 ci şişeyi kullanıyorum şuanda da saclarimda var saatini bekliyorum yıkamak için herkese tavsiye ederim saçlarıma bakım yaptı üstelik yumuşak oldu ve 2 günde bir sac uclarim için maskece kullanıyorum vallahi harika ürün gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz

Saçlarım bir ayda uzadı
 Sevda Tuğra

Ben kullanıyorum yok böyle birşey, mükemmel. Saçlarım bir ayda hem uzadı hem güçlendi. Tavsiye ederim

Saçlarım hem uzadı hem canlandı
 Ayşegül Özgül

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum saçlarım inanılmaz farketti hem uzadı hem canlandı

İlk kullanımda bile etkisini gösterdi
 İpek Dorukoğlu

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle hc ye başladım sipariş ettim acıkcası cok tereddüt etmiştim ama gerçekten düşündügüm gibi olmadı ilk kullanımda bile etkisni gösterdi ve yıpranık kopuk olan sarı saclarımı fazlasıyla duzelttip canlandırdı ucuncu şişemi bugun kullanmaya başladım, hc ailesine katıldıgım icin cok mutluyum iyi ki varsın hc

Kullandığım en müthiş ürünler..
 Eylül Düzgün

Saç yağının 2. şişesi mükemmel bir ürün. Saçlarım daha gür ve sağlıklı.. Cilt ürünlerini yeni aldım. Temizleme sütünün bıraktığı o yumuşacık his.. peeling ise pul pul dökülen t bölgemi bebek cildi gibi yaptı.. tonik, gözeneklerin sıkılaşması için birebir.. bu güzel ürünler için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. iyi çalışmalar.

Saç dökülmesi konusunda muhteşem.
 Selda Kanat Özbayraktar

2. uygulamam da bile o kadar azaldı ki dökülme olayı. Şampuan ve saç kremini de kullanıyorum.

Tüm Yorumları Göster  (220)
Ürün Özellikleri

HC COMPLEX ile 6 FARKLI ETKİ

HC Complex; ideal saç görünümü elde etmek üzere bitki özleri ve bitkisel yağların harmanlandığı doğal ve etkili bir bakım ürünüdür. Özel üretim tekniği ve tümüyle doğal içeriği, saçların sağlıklı uzamasını, yıpranmış saçların yeniden canlı ve parlak görünüm elde etmesini ve saç dökülmesiyle mücadelenizi destekler.

saç uzaması

Sağlıklı Saç Uzaması

İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile saçları kökten uca besleyerek daha sağlıklı bir saç uzamasını destekler.
saç uzatma

Dökülme Karşıtı Bakım

Saçları ve saç köklerini güçlendiren doğru ve etkili aktif bileşenler, düzenli kullanımda saç dökülmesi ile mücadelenizi destekler.
hızlı uzayan saçlar

Doğal ve Profesyonel Bakım

HC Complex; hiçbir kimyasal madde içermez. Doğal ve benzersiz formülü, güçlenerek uzayan ve bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlar.
saç uzatan ürünler

Yıpranmalara Karşı Tam Koruma

Boya, röfle vb. uygulamalar ve yanlış ürün kullanımı sonucu oluşan yıpranmalara karşı güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.
saç uzatıcı

Kepek Önleyici Etki

Saçın yağ ve nem dengesini düzenlemeye ve düzenli kullanımla gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.
saç uzaması

Kolay Şekil Alan, Hacimli Saçlar

Saçlarınızı, elektriklenme, mat ve cansız görünüm, zor şekil alma gibi olumsuzluklardan kurtararak hacim ve parlaklık kazandırır.
Ürün İçeriği

Sağlıkla Uzayan Bakımlı Saçların Tüm İhtiyacı Bu Şişede

HC Complex'in içerisinde toz zerresi kadar bile kimyasal bulunmaz. Bunun yerine, yüksek kalitede bitki özleri ve bitkisel yağlar yer alır.

saç uzatma Hint Yağı
saç uzatma Çörekotu Yağı
saç uzatma Badem Yağı
saç uzatma Zeytinyağı
saç uzatma Susam Yağı
saç uzatma Isırgan Otu
saç uzatma Sinameki
saç uzatma Papatya
saç uzatma Biberiye
saç uzatma Yeşil Çay
saç uzatma Civanperçemi
saç uzatma Lavanta Yağı
saç uzatma Dulavrat Otu
saç uzatma Buğday Yağı
saç uzatma Ceviz Yağı
saç uzatma Fındık Yağı
saç uzatma Üzüm Çekirdeği Yağı
saç uzatma Havuç Yağı
Kullanım Şekli

HC Complex'i önce saç diplerine, daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde (parmak uçlarıyla masaj yaparak) uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. İlave olarak, dilediğiniz bölgelere her gün veya gün aşırı olacak biçimde ve yine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Ayrıca güneş ve denizin etkilerinin yoğun olarak hissedildiği plaj v.b. ortamlarda az bir miktar HC Complex'i saçlarınıza sürebilirsiniz. HC Complex'i birkaç ay süresince ve düzenli kullanmanız beklenen etkiyi almanızda yardımcı olacaktır.

Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz.

Sıkça Sorulanlar

HC Complex’in saç bakım yağlarından farkı nedir?

Sıradan saç bakım yağları, birtakım bitkisel yağların basitçe karışımından ibarettir. HC Complex ise, çeşitli bitkilerin türlü test ve ekstraksiyon işlemlerinden geçirilerek, laboratuvar ortamında vitamin ve minerallerle zenginleştirilmesinden elde edilen patentli bir içeriğe ve benzersiz bir üretim yöntemine sahiptir.

HC Complex Nasıl Üretilir?

Yüksek kalitedeki bitkisel yağlar, MSDS ürün güvenilirliği ve ISO kalite belgelerine sahip, sanayi tesislerine uzak laboratuvarımızda test edilir, el değmeden harmanlanır ve uzun süren bir ekstraksiyon işlemine tabi tutulur. Doğal vitamin ve mineral ilaveleri ile güçlendirilerek sağlıklı özel cam şişelere dolumu yine el değmeden gerçekleştirilir.

HC Complex hangi tip saçlarda kullanılır? Yağlı veya kuru saç ayrımı var mı?

Her tür saç tipinde rahatlıkla kullanılabilir. Saçın yağlı ya da kuru olarak nitelendirilmesi saç telleri ile değil, saç derisi ile ilgili bir durumdur. Saç derisi, saçlarımız için özel bir yağ üretir. Bu yağın bazı kişilerde gerektiğinden fazla, bazılarında ise az olması durumunda, aşırı yağlı ya da kuru saç olarak isimlendirilen sorunlar meydana gelir. HC Complex, saçta bekletildiği süre boyunca saç derisinin yağ ve nem dengesini düzenleyerek etki gösterir.

Kuru saça mı, ıslak saça mı uygulanmalıdır? Saçımda, jöle, sprey, köpük v.b. ürünler varken kullanabilir miyim?

HC Complex'in, kuru saça uygulanması gerekir. HC Complex'i kullanmadan önce saçlarınızın temiz ya da kirli olması ise önemli değildir. Fakat; içeriğindeki etken maddelerin saçlarınıza tam olarak temas edebilmesi için, uygulama öncesi saçınızda jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmaması gerekir. HC Complex'i uyguladıktan ve saçlarınızı şampuan ile yıkadıktan sonra bu ürünleri kullanmanızda sakınca yoktur.

Saçlarımda boya veya röfle varken kullanmam sakıncalı mı?

Aksine; saçlarınıza zarar veren çeşitli kimyasal ve şekillendirici işlemlerden sonra HC Complex kullanmanız, ideal saç görünümünü yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. HC Complex, saçlı derinin ve saç tellerinin nem-yağ dengesini düzenleyerek saçlarınızda oluşan kuruma, saç tellerinin gerilmesi ve yıpranması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmanızı destekler.

HC Complex sadece kadınlara özgü bir ürün müdür?

HC Complex'i hem kadınlar, hem erkekler rahatlıkla kullanabilir.

HC Complex'i gece uygulayıp, sabah yıkayabilir miyim?

İçeriğindeki bitki özlerine aşırı hassasiyeti olmayan kişilerde saçta 2 saatten fazla beklemesinin hiçbir mahsuru yoktur. Ürün kutusu içerisinde bulunan bone yardımıyla bu şekilde bir uygulamayı hiçbir rahatsızlık duymadan gerçekleştirebilirsiniz.