Kullananlar Ne Diyor?

Saçlarımdaki değişimi farkedenlere özellikle öneriyorum
 Arzu Gençoğlu

HC ile internet reklamları sayesinde tanıştım ve çok memnun kaldım. Saçlarımdaki değişimi farkedenlere özellikle öneriyorum. Ama bunun dışında ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa olsun, müşteri temsilcilerinin tavrı ve tanıtımı da o kadar önemlidir. Ben bu konuda HC çalışanlarına çok teşekkür ederim. Geçen salı günü aradığımda bana yardımcı olan ve özür dileyerek ismini şu an unuttuğum bey ile ilk siparişimde bana yardımcı olan bayana açıklayıcı bilgileri, seviyeli ve samimi tavırları için teşekkür ederim. Saygılarımla,

Teşekkürler HC
 Selma Güngör

Saçlarım HC sayesinde o kadar sağlıklı ve parlak ki ben bile inanamıyorum. 3. kez sipariş ediyorum ve kesinlikle devam edeceğim.

İnanılmaz şekilde memnun kaldım
 Senem Özden

HC ürünleriyle bundan 2 yıl kadar önce tesadüf eseri internette tanıştım. O zamanlar çok daha pahalı ve bir türlü memnun kalamadığım ürünler kullanıyordum. Tam bir arayış içerisindeyken tamamiyle bitkisel olmasından dolayı ilgimi çekti ve kullanmaya karar verdim. Gerek sipariş aşamasındaki iletişimden gerekse ürünlerden inanılmaz şekilde memnun kaldım. HC'nin bütün ürünlerini gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerimle

Sahip Olabileceğiniz En İpeksi Yumuşaklık, Gözalıcı Parlaklık

HC OVEX; her bir saç telini yeniden yapılandırarak en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar. Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

HC Ovex

İpeksi Yumuşaklık, Gözalıcı Parlaklık

Devrim niteliğindeki yenilikçi formülü, uzun süreli ipeksi yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar. Saçınızın her teline ekstra güç ve esneklik kazandırır.

Hızlı ve Kolay Kullanım Etkin Sonuç

HC Ovex, her ihtiyacınız olduğunda en hızlı ve etkin sonucu alabilmeniz için geliştirilmiştir. Tek adımda hedeflediğiniz saç güzelliğini zahmetsizce sağlar.

Kolay Taranan, Kontrol Edilebilir Saçlar

Saç yüzeyine kazandırdığı pürüzsüz doku, elektriklenmeyen ve kolay taranabilir bir yapı oluşturur. Saça etkileyici hareket ve doğal bir salınım kazandırır.

Saç Teli Kalitesinde Gözle Görülür Artış

Kimyasal ürünler, yüksek ısı veya hatalı şekillendirme uygulamaları ile yıpranmış, hassas ve kırılgan saçlar için bakım ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderir.

Optimum Nem ve Yağ Dengesi

Saçı aktif bileşenlerle destekleyerek nem ve yağ dengesini düzenler. Nem kayıplarını engelleyerek kırılmalara ve çevresel etkenlere karşı korur.

Saçı Ağırlaştırmayan Eşsiz Formül

En ince telli saçları dahi ağırlaştırmayan formülü, saç yüzeyinde ideal oranda kalarak, optimum düzeyde hacimli ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlar.
1.ADIM: Şampuan ile yıkadığınız saçınızdaki ıslaklığı elinizle sıkarak ya da bir havlu ile hafifçe alın.
2.ADIM: Avuç içinize, saç uzunluğunuza göre yeterli gelecek miktar Ovex'i alın.
3.ADIM: Hafif nemli halde iken, tüm saçınıza (saç derisi hariç) eşit şekilde dağıtarak uygulayın.
4.ADIM: Ovex'i sadece 5 dakika gibi kısa bir süre boyunca saçlarınızda bekletmeniz yeterlidir.
5.ADIM: Sadece su kullanarak tüm saçınızı çok fazla olmamak kaydıyla kısa süre durulayın.
6.ADIM: Kurulama veya fön sonrası, daha parlak, yumuşak ve sağlıklı saçların keyfini çıkarın.

Ovex kaç ml'dir?

Büyük boy krem kavanozundaki Ovex 200 ml'dir. Ayrıca 2 adet 20 ml'lik tüp içeren küçük boy ambalajı mevcuttur. Küçük boy paket içerisinde toplam 40 ml Ovex bulunmaktadır.

Kullanım sıklığı nedir? Her banyoda uygulamamız gerekir mi?

Ovex'in etkisi uygulamanın ardından birkaç gün daha devam edecektir. Bu nedenle haftada 2-3 kez kullanılması (2-3 günde bir) yeterlidir.

Ovex'i ne kadar süre ile kullanmam gerekir?

Ovex ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırarak daha yumuşak, parlak ve kolay taranabilen bir saç yapısı meydana getirir. Bu etkisi nedeniyle her ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan çok yoğun ve zengin içeriği sayesinde yıpranmış, yorulmuş, yüksek ısı ya da hatalı şekillendirmelere maruz kalmış saçlarda temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Saç onarımı amacıyla gerçekleştirilen kullanımlarda, istenilen saç yapısı meydana gelinceye kadar haftada 2-3 kez düzenli uygulamanız önerilir.