Kullananlar Ne Diyor?

Gözle görülür şekilde cilt lekelerimde açılma büyük oranda söz konusu
 Gonca Küçük

Bittikçe alabileceğim ürünlerin içerisinde kesinlikle. Kullandığım süre içerisinde ki hala hali hazırda ürünü kullanıyorum, gözle görülür şekilde cilt lekelerimde açılma büyük oranda söz konusu. Özellikle sol göz dış kısmında yani köşede ve dudak kenarlarımda hafif dikkat çeken koyu lekelerimde ciddi bir açılma söz konusu. Düzenli kullanmaya çalışıyorum ve şu halde bile lekelerimde ki açılma beni ziyadesiyle memnun etmeye yeterli. Yüzümün genelinde ise seyrekte olsa yaşa bağlı oluşan, yeni yeni oluşmaya başlayan koyu nokta nokta lekelerimde de gözle görülür bir açılma söz konusu. Atlamadan uygulamaya çalışsam da kaçırdığım zamanlar maalesef oluyor. Ona rağmen etkisini bu denli görmek beni çok mutlu etti. Cildi aydınlatması çok iyi, kullanmadan önceye nazaran daha aydınlık, daha canlı bir görüntüde cildim. Nemlendirmesi çok güzel aynı zamanda, yüzümde ağırlık yapmıyor. Yapış yapış his bırakmıyor. Karma-yağlı bir cilde sahibim, nemlendirmesi bana yeterli geliyor. Kokusu keza diğer HC Care ürünlerinde olduğu gibi harika. En güzel özelliklerinden biri de bastırarak alımı kolaylaştıran mekanizması. Tek elle ürünü alıp kullanmanın verdiği rahatlık bu üründe fazlasıyla var. Hem fazla ürün gelip ziyan olmuyor, hemde çok daha hijyenik buluyorum bu şeklini. HC Care Cilt Bakım ürünlerini severek ve ziyadesiyle de memnun kalarak kullanıyorum. Hala HC Care ile tanışmamış olanınız varsa muhakkak şans verip ürünlerini deneyin derim. Marka hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Paraben, silikon ve türevi maddeler içermiyor. Tüm dermatolojik testlerden özenle geçmiş ürünlere sahip.

Açık yüreklikle diyebileceğim şey ürünün oldukça başarılı olduğu.
 İlke Çevik

Cildimin belirli bölgelerinde sivilce lekeleri ve pigmentasyon sıkıntıları vardı. Fakat çok abartılacak bir lekeye sahip değildim. Ürünü kullanmadan önce fotoğrafta bariz belli olan lekenin şuan olmadığını farkettiğimi söyleyebilirim. Benim özellikle lazerden dolayı oluşan ufak lekem ve sivilce lekelerim bariz bir şekilde açıldı. Kimi yok oldu, kimi varla yok arası. Ürünün en beğendiğim özelliklerinden biri basmalı mekanizması. İçerisine parmak daldırmayı hiç sevmediğim kremleri, en az onun kadar çubukla kullanmayı da sevmiyorum. Hal böyle olunca bu krem kutusu tasarımına 10 üzerinden 10 veriyorum.

Tavsiye ederim.
 Yasemin Ahzel Sekban

Cildi neme doyururken cilt lekelerini ve renk eşitsizliklerini hafifletiyor.   Cildi daha canlı gösterip yeni lekeleri engelliyor.

Çok memnunum
 Gülşah Ayhan

HC ürünleri ile saç ve yüz bakım ürünlerim hepsi bir birinden güzel ürünler çok memnunum teşekkürler @hccare sizlerede tavsiye ederim bir deneyin

Tüm Kullanıcı Yorumları (4)

HC PIGMENT-CONTROL LEKE KREMİ NEDİR?

leke kremi

HC Pigment-Control, birçok doğal bileşen yardımıyla cilt üzerinde aydınlatıcı bir etki oluşturmak ve cilt tonu farklılıklarını minimize etmek üzere geliştirilmiş kozmetik bir leke kremidir.

HC Pigment-Control Leke Kremi'nin ten rengi eşitsizliklerinin neden olduğu görünüme yönelik kozmetik etkisi, Rumeks, Yeniden Diriliş Bitkisi, Belides ve C Vitamini gibi birçok bitkisel veya doğal saf bileşene dayalıdır.

KİMLER KULLANMALI?
HC Pigment-Control Leke Kremi, cilt aydınlatıcı ve nemlendirici etkisiyle tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
İlaç değil kozmetik bir üründür ve genel kullanım amaçlıdır.

NASIL KULLANILIR?
Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Yeterli miktarda leke kremini ince bir tabaka halinde göz çevresi haricindeki yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, ürün tamamen emilinceye kadar hassas masaj yaparak uygulayınız. Leke kremi uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz.

TYROSTAT™

Kuzey Kanada Bozkırları'na özgü bir tarla bitkisi olan Rumeks’ten (Kuzukulağı) özel yöntemlerle elde edilmiş, ten rengi farklılıklarını minimize etmeye yönelik geliştirilmiş bitkisel bir ekstrakt.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


BELİDES™

Organik papatya çiçeklerinden ultrafiltrasyon yoluyla elde edilen bu ekstrakt, cilt aydınlatıcı ve ışıltı kazandıran özellikleri ile bilinen saf ve doğal bir aktif bileşendir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası, pancar ekstraktı) oluşan bir komplekstir. Anında ve olabildiğince uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C

C Vitamini cildin yaşlanma etkilerine karşı çevresel etkenlerle savaşarak cilt tonunun eşitlenmesini, aydınlık ve ışıltılı bir cilt görünümünü destekleyen doğal bir aktiftir.