CİLT LEKELERİNE KARŞI DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER

HC Pigment Control Krem, ciltteki yaşlılık lekelerini önlemeye yardımcı, leke karşıtı, aydınlatıcı doğal aktif bileşenler ile formüle edilmiştir.

HC Pigment-Control'ün cilt lekelerini önlemeye karşı etkisi, Kuzey Kanada Bozkırları'na özgü bir tarla bitkisi olan Rumeks (Tyrostat™), cilt üzerindeki güçlü etkileri bilinen Yeniden Diriliş Bitkisi ve daha birçok bitkisel ve saf bileşene dayalıdır.

KİMLER KULLANMALI?
Tüm cilt tiplerinde, leke problemlerini giderme ve önlemede, cilt tonu eşitsizliğinde, cilt aydınlatmasında, nem ihtiyacı olan ciltlerde güvenle kullanılabilir.

TYROSTAT™

Kuzey Kanada Bozkırları'na özgü bir tarla bitkisi olan Rumeks’ten (Kuzukulağı) özel yöntemlerle elde edilmiş, cilt lekelerini önlemeye karşı etkileri bilinen bitkisel bir ekstrakt.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


BELİDES™

Organik papatya çiçeklerinden ultrafiltrasyon yoluyla elde edilen bu ekstrakt, leke karşıtı ve cilt aydınlatıcı özellikleri ile bilinen saf ve doğal bir bileşendir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası, pancar ekstraktı) oluşan bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C

C Vitamini cildin yaşlanma etkilerine karşı çevresel etkenlerle savaşarak cilt tonunun eşitlenmesini ve aydınlık bir cilt görünümünü destekleyen organik bir aktiftir.

Nasıl Kullanılır?
Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Yeterli miktarda ürünü ince bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, ürün tamamen emilinceye kadar hassas masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Leke karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.