Opulence Zanzibar EDP For Men - 50 ml.

Opulence Zanzibar EDP For Men - 50 ml.

Ürün Kodu: 80616
Ürün Özellikleri

Vasco de Gama'ın keşfetmeye meraklı bakışlarını, baharatın ana vatanı Zanzibar'a attığı ilk adımda, henüz kıyıdayken hissettiği taptaze bir esinti selamladı. Bu, 16. yüzyıl Avrupası'nda sadece soyluların sahip olduğu lüks ve sofistike lezzetlerin sembolü baharatın, sıcak ve içten karşılamasıydı. Opulence Zanzibar, tarihe iz bırakmış tropikal baharatın cesur notalarını tam da böyle bir içtenlikle harmanlar. O'nun mükemmeliyetçi yapısı, ölçüsüz derecede titiz, asil ve yoğundur. Bir yanı ilham aldığı adayı tutsak eden lezzet dolu ganimetleri, diğer yanı O'nu özgürlüğüne kavuşturan cesareti anımsatır. Öylesine kurgulanmış bir gösteri değildir. Havadaki dansını süsleyen her nota, Swahili kültürüne ait bir dansın ustaca planlanmış birer figürü niteliğindedir.

Zanzibar, baharat parfümlerinin en sıra dışı yorumlarından bir tanesidir. Heyecan verici kokusunun her aşaması bağımlılık yaratıcı ve şaşkına çeviren bir güzelliğe sahiptir. Tarçın ve balın çarpıcı dokunuşları arasında egzotik bir evrene doğru başlayan sihirli yolculuk, balzemik reçineler eşliğinde karanfil ve zencefil notalarıyla devam eder. Son durağa geldiğinde, hipnotize edici yeteneğini vurgularcasına, tonka fasülyesi varlığında vanilyanın tatlı okşayışı kendini gösterir.

Ürün İçeriği

Alcohol, Parfum, Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Limonene, Eugenol, Citral, Geraniol, CI 15985, CI 16035, CI 42090.