Opulence Tokyo EDP For Women - 50 ml.

Opulence Tokyo EDP For Women - 50 ml.

Ürün Kodu: 80517
649 TL.
Ürün Özellikleri

Tokyo; doğunun geleneksel baharat ve narenciyelerini batının gourmand birikimiyle mükemmel şekilde harmanlar. Her notasında gece hayatının renklerini, ara sokakların kokusal merasimlerini ve yerel lezzetlerin füzyonunu hatırlatır. Binbir çeşit yaşam hikayesi barındıran ve hiç uyumayan dinamik bir metropolün ruhunu temsil edercesine, tende durduğu süre boyunca değişim gösterir. Ait olduğu kenti kozmik oryantal bir merkez haline getiren her türlü farklılığı, kokusal ve tadsal deneyimi yaşatır.

Pastoral taşra gelenekleriyle kentsoylu şıklığın karması olan Tokyo, adeta kokusal bir festival ve modernist estetiğin yaratıcı bir uygulamasıdır. Aromatik ve lezzetli yapısı, Japon geleneğinin ölçülü mütevaziliğinden ilham almıştır. Onun yapısal tekniği, süslemeden uzak ve sadedir. Bergamot ve kan portakalı ile inşa edilen turunçgil temasının fütürist gerçekçiliği, orta notalarda yerini Harajuku akımının neşesini ve renkliliğini yaşatan karamel ve vanilya öğelerine bırakır. Tarçın ve meyan kökü ise Tokyo bulvarlarının çok kültürlü çeşitliliğini önümüze serer.

Tokyo, ferah bir koku olmasına rağmen, kalıcılığı ve yayılımı oldukça yüksektir. Dört mevsim, gündüz veya gece kullanılabilir.

Ürün İçeriği

Alcohol, Parfum, Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citral, CI 15985, CI 16035, CI 42090.