HC Leke Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

HC Leke Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

Ürün Kodu: PG1-91013

Pigment Control Krem, Ascorbic Acid Serum ve Face Armour Güneş Kremi'nden oluşan 3'lü Leke Karşıtı Cilt Bakım Seti

Kullanıcı Yorumları

Gözle görülür şekilde cilt lekelerimde açılma büyük oranda söz konusu
 Gonca Küçük

Bittikçe alabileceğim ürünlerin içerisinde kesinlikle. Kullandığım süre içerisinde ki hala hali hazırda ürünü kullanıyorum, gözle görülür şekilde cilt lekelerimde açılma büyük oranda söz konusu. Özellikle sol göz dış kısmında yani köşede ve dudak kenarlarımda hafif dikkat çeken koyu lekelerimde ciddi bir açılma söz konusu. Düzenli kullanmaya çalışıyorum ve şu halde bile lekelerimde ki açılma beni ziyadesiyle memnun etmeye yeterli. Yüzümün genelinde ise seyrekte olsa yaşa bağlı oluşan, yeni yeni oluşmaya başlayan koyu nokta nokta lekelerimde de gözle görülür bir açılma söz konusu. Atlamadan uygulamaya çalışsam da kaçırdığım zamanlar maalesef oluyor. Ona rağmen etkisini bu denli görmek beni çok mutlu etti. Cildi aydınlatması çok iyi, kullanmadan önceye nazaran daha aydınlık, daha canlı bir görüntüde cildim. Nemlendirmesi çok güzel aynı zamanda, yüzümde ağırlık yapmıyor. Yapış yapış his bırakmıyor. Karma-yağlı bir cilde sahibim, nemlendirmesi bana yeterli geliyor. Kokusu keza diğer HC Care ürünlerinde olduğu gibi harika. En güzel özelliklerinden biri de bastırarak alımı kolaylaştıran mekanizması. Tek elle ürünü alıp kullanmanın verdiği rahatlık bu üründe fazlasıyla var. Hem fazla ürün gelip ziyan olmuyor, hemde çok daha hijyenik buluyorum bu şeklini. HC Care Cilt Bakım ürünlerini severek ve ziyadesiyle de memnun kalarak kullanıyorum. Hala HC Care ile tanışmamış olanınız varsa muhakkak şans verip ürünlerini deneyin derim. Marka hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Paraben, silikon ve türevi maddeler içermiyor. Tüm dermatolojik testlerden özenle geçmiş ürünlere sahip.

Açık yüreklikle diyebileceğim şey ürünün oldukça başarılı olduğu.
 İlke Çevik

Cildimin belirli bölgelerinde sivilce lekeleri ve pigmentasyon sıkıntıları vardı. Fakat çok abartılacak bir lekeye sahip değildim. Ürünü kullanmadan önce fotoğrafta bariz belli olan lekenin şuan olmadığını farkettiğimi söyleyebilirim. Benim özellikle lazerden dolayı oluşan ufak lekem ve sivilce lekelerim bariz bir şekilde açıldı. Kimi yok oldu, kimi varla yok arası. Ürünün en beğendiğim özelliklerinden biri basmalı mekanizması. İçerisine parmak daldırmayı hiç sevmediğim kremleri, en az onun kadar çubukla kullanmayı da sevmiyorum. Hal böyle olunca bu krem kutusu tasarımına 10 üzerinden 10 veriyorum.

Tavsiye ederim.
 Yasemin Ahzel Sekban

Cildi neme doyururken cilt lekelerini ve renk eşitsizliklerini hafifletiyor.   Cildi daha canlı gösterip yeni lekeleri engelliyor.

Çok memnunum
 Gülşah Ayhan

HC ürünleri ile saç ve yüz bakım ürünlerim hepsi bir birinden güzel ürünler çok memnunum teşekkürler @hccare sizlerede tavsiye ederim bir deneyin

Tüm Yorumları Göster  (4)
Ürün Özellikleri

HC Pigment-Control Leke Kremi
HC Pigment-Control'ün cilt lekelerine karşı hızlı ve güçlü etkisi, Kuzey Kanada Bozkırları'na özgü bir tarla bitkisi olan Rumeks'ten (Tyrostat™), tabiatın yeniden canlandırma mucizesi olan Yeniden Diriliş Bitkisi'ne kadar birçok doğal ve saf aktif bileşene dayalıdır. Tüm bu aktif bileşenlerin, lekeler ve cilt yaşlanması üzerindeki etkileri in-vivo testler ve klinik laboratuvar çalışmalarıyla kanıtlanmıştır. Tüm cilt tiplerinde, leke problemlerini giderme ve önlemede, cilt tonu eşitsizliğinde, cilt aydınlatmasında, nem ihtiyacı olan ciltlerde güvenle kullanılabilir.

Ascorbic Acid Leke Serumu
Yüksek antioksidan özelliklere sahip Saf C Vitamini (Askorbik Asit), yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olurken, Ferulik Asit ve ileri düzeyde saflaştırılmış biyoteknolojik aktif madde Alfa Arbutin, koyu lekelerin ve cilt tonu eşitsizliklerinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Alkol, yağ, silikon ve gluten içermez.

Face Armour Leke Karşıtı Güneş Kremi
Yüksek koruma özelliğine sahip UV filtreler sayesinde, cildi UVA/UVB ve mavi ışıkların zararlı etkilerinden korumayı hedefler. Arbutin ve Niacinamide içeren formülü, ciltte leke oluşumunu önlemeyi, koyu lekelerin görünümünü minimize etmeyi ve cilt tonu eşitsizliklerini düzenlemeyi destekler. Cildin nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı olur.