Kullananlar Ne Diyor?

Teşekkürler
 Ö.G.

Harika bir Türk markası tüm ürünleri gibi serumda harika teşekkürler.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Kaliteli
 Hacer Ersoy

Yeni kullanmaya başladım kokusu kıvamı güzel. Şişesi görünüşü çok hoş. Paketleme. Kaliteli.

Her gören söylüyor cildin çok aydınlık dinlenmiş gergin görünüyor diye.
 Tuba Yıldırım

Ürünlerim geldi 1 haftadır kullanıyorum. Eskiden beri saç ürünlerinizi kullanıyordum, çok memnundum. C vitamini, Hyarulonik asit serumu ve yüz yıkama köpüğünüzü kullanmaya başladım.
İnce çizgilerim kayboldu, daha derin olan mimik çizgilerim hafifledi. Cildim gerginleşti, siyah nokta hiç yok, gözeneklerim küçülmüş, cilt rengim eşitlendi. Parlaklık verdi. Her gören söylüyor cildin çok aydınlık dinlenmiş gergin görünüyor diye. Çok belirgin olmasa da lekelerim vardı artık hiç görünmüyor.
Sizleri hem tebrik ediyorum hem de teşekkür ediyorum. Ürünlerinizin kalitesinden ötürü. Sizden ricam Lütfen fiyat artışı yapmayın.

HC Hyaluronic Acid Serum, dolgunluğunu ve esnekliğini kaybetmiş yorgun görünümlü ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Farklı moleküler boyutlara sahip özel karışımlı saf Hyaluronik Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi (Glyceryl Glucoside), Pentavitin (Saccharide Isomerate) ve Anadenanthera Colubrina Bark Extract içeren formülü, cildin sıkı bir görünüm kazanmasına ve ince çizgilerin görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. 

Hyaluronik asit doğada ''Nem Mıknatısı'' olarak da bilinir. Kendi büyüklüğünün 5000 katı kadar su tutar ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak gün boyu nemli kalmasını sağlar.

HC Hyaluronic Acid Serum içeriğinde; cildin yüzeyinden ilk katmanına çok daha kolay nüfus edebilmesi için gözenek boyutundan çok daha küçük formda özel moleküllü Hyaluronik Asit kullanılmış ve bu sayede etkisi maksimum oranda arttırılmıştır.

 HC Hyaluronic Acid Serumunu atopik kuruluk yaşayan ciltlerde, kırışıklık önlemeye yardımcı olarak ve anti-aging serum olarak kullanabilirsiniz.