HC Caffeine %5, EGCG Serum, Göz Altı Morluk ve Torbalanma Karşıtı - 30 ml.

HC Caffeine %5, EGCG Serum, Göz Altı Morluk ve Torbalanma Karşıtı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80654
289 TL.
Ürün Özellikleri

Kafein, Niasinamid ve yeşil çay yapraklarından yüksek derecede saflaştırılmış EGCG (Epigallocatechin Gallatyl Glucoside) içeren formülü, göz çevresindeki şişkinlik ve koyu renkli halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Hafif dokulu yapısı, kırışıklık ve diğer yaşlanma belirtilerini minimize ederek, göz çevresinin daha genç ve aydınlık bir görünüm kazanmasını destekler. Yeşil çay ekstraktının antioksidan etkisi ile cilde canlılık kazandırır.

Ürün İçeriği

Aqua, Caffeine, Pentylene Glycol, Niacinamide, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Ethyl Ascorbic Acid, Bisabolol, Centella Asiatica Extract.

Kullanım Şekli

Kullanımı: Birkaç damla serumu, temiz ve kuru göz çevresine, gündüz ve gece olacak şekilde dairesel hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Günde iki kez kullanılabilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.