Kullananlar Ne Diyor?

Benden 100 puan aldınız.
 Işıl Işık

Bugüne kadar kullandığım c vitamini serumlarının hepsinden iyisin. ve ben gerçekten çok dikkatli bir kullanıcıyım. çok çeşitli ürünler kullandım. rutin bakım yapan ve içerikten de anlayan bilinçlı sayılabilecek bir müşteriyim ama benden 100 puan aldınız.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Her gören söylüyor cildin çok aydınlık dinlenmiş gergin görünüyor diye.
 Tuba Yıldırım

Ürünlerim geldi 1 haftadır kullanıyorum. Eskiden beri saç ürünlerinizi kullanıyordum, çok memnundum. C vitamini, Hyarulonik asit serumu ve yüz yıkama köpüğünüzü kullanmaya başladım.
İnce çizgilerim kayboldu, daha derin olan mimik çizgilerim hafifledi. Cildim gerginleşti, siyah nokta hiç yok, gözeneklerim küçülmüş, cilt rengim eşitlendi. Parlaklık verdi. Her gören söylüyor cildin çok aydınlık dinlenmiş gergin görünüyor diye. Çok belirgin olmasa da lekelerim vardı artık hiç görünmüyor.
Sizleri hem tebrik ediyorum hem de teşekkür ediyorum. Ürünlerinizin kalitesinden ötürü. Sizden ricam Lütfen fiyat artışı yapmayın.

Bir ürün bu kadar mi etkili olur
 S.A.K.

Bir ürün bu kadar mi etkili olur iki haftada bütün gözeneklerim küçülüp, hamilelik sonrasi lekelerim azaldi ve yüzüm aydinlanip nemlendi. Çok memnunum.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Verdiği aydınlık inanılmaz
 Ş.A.

Ürün resmen bir mucize verdiği aydınlık inanılmaz alalı çok kısa bir süre oldu ama sabah akşam uyguluyorum . Uyandığımda cildim bir pamuk . Türk markası olması da gurur verici . Diğer serumları da alacağım. Tavsiye ederim fiyatı da çok uygun .
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

1,5 aydır kullanıyorum cildim canlandı, matlığı gitti.
 N.K.

Kullanmaya başladığımda cildim mat, kuru, cansız ve lekeliydi. 1, 5 aydır kullanıyorum cildim canlandı, matlığı gitti. Lekeler içinse bir süre daha kullanmak gerekiyor. Mutlaka güneş kremi kullanılmalı. Retinol ve hyaluronic asidini siparişini verdim Almak isteyenlere tavsiye ederim memnun kaldım Ayşenur yazıcının tavsiyesi uzerine aldım.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Sürdüğünüzde ciltle hemen bütünleşiyor ve cilt pürüzsüz oluyor.
 G.İ.

Bitmesine çok az kaldı kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. %3lük c vitamini oranı leke açmak için çok düşük bir oran çok çok hafif açılmalar oldu tabi ama zaten bu ürünü c vitaminine başlamak cildimi alıştırmak için almıştım, cildim karma herhangi bir iritasyona sebep olmadı, gece gündüz bol bol kullandım, sürdüğünüzde ciltle hemen bütünleşiyor ve cilt pürüzsüz oluyor. HC CARE'in cevabı: HC C vitamini serum içeriğinde bilinen C vitamini formlarının aksine Lipozomal Cvitamini kullanılmıştır. Bu nedenle piyasada bulunan %10-15 oranlarının aksine Lipozomal %3'lük formu daha etkilidir ve deriye çok daha kolay nüfus etmektedir. Yorumunuz için teşekkürler:)

Tüm Kullanıcı Yorumları (8)

HC Vitamin-C Serum, özel olarak geliştirilmiş yüksek stabilite özelliğine sahip Lipozomal Vitamin-C kompleksi ve en ileri düzeyde konsantre edilmiş saf Hyaluronik Asit ile formülize edilen yoğun bakım serumudur. 

Liposomal C Vitamini, Saf Hyalüronik Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi (Glyceryl Glucoside), Pentavitin (Saccharide Isomerate) ve Anadenanthera Colubrina Bark Extract içeren formülü ile ciltte oluşabilecek lekeleri minimuma indirmeye ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Çevresel faktörlere karşı etkili korumayı destekler. Yoğun nemlendirici ve tazeleyici özelliği sayesinde cildin sıkılığını arttırır ve aydınlanmasını destekler. Ciltteki ton eşitsizliklerine karşı mücadele eder.   

Kozmetik piyasasında bulunan C vitamini serumlarının bir çoğunda Askorbik Asit'in stabil olmayan %15'lük formu kullanılmaktadır. Bu ürünler stabil olmadıklarından zamanla okside olur, rengi koyulaşır ve doğal olarak da zamanla etkinliğini kaybeder.

HC Vitamin-C Serum içerisinde stabil formda ve lipozomal kapsül şeklinde  %3' lük Etil Askorbik Asit kullanılmıştır. Lipozomal taşıyıcı sistemler, hedef noktaya aktif maddeyi taşımak için geliştirilen üst düzey teknolojidir. Ürün içindeki aktif madde (C VİTAMİNİ) cilt altına indikten sonra çözülür ve daha kısa sürede maksimum etki gösterir.

Bu sayede hem uzun raf ömrü boyunca stabilitesini kaybetmeden etkisini sürdürür, hem de etkisi diğer formlara göre çok daha başarılıdır.