HC Alpha Arbutin %2, Hyaluronic Acid, Niacinamide %5 Serum, Leke Karşıtı ve Aydınlatıcı - 30 ml.

HC Alpha Arbutin %2, Hyaluronic Acid, Niacinamide %5 Serum, Leke Karşıtı ve Aydınlatıcı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80661
289 TL.
Ürün Özellikleri

İçeriğindeki Alfa Arbutin, C Vitamini, Niasinamid, Meyan Kökü Ekstraktı ve Hyaluronik Asit sayesinde, leke sorunu yaşayan ciltlerin renk tonu eşitliğini sağlamaya ve ciltte yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Ürün İçeriği

Aqua, Niacinamide, Alpha-Arbutin, Pentylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Ethyl Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorace) Root Extract.

Kullanım Şekli

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktardaki ürünü, göz çevresi hariç yüze ve boyun bölgesine ortadan dışa doğru hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.