Kullananlar Ne Diyor?

Kullandığım en müthiş ürünler..
 Eylül Düzgün

Saç yağının 2. şişesi mükemmel bir ürün. Saçlarım daha gür ve sağlıklı.. Cilt ürünlerini yeni aldım. Temizleme sütünün bıraktığı o yumuşacık his.. peeling ise pul pul dökülen t bölgemi bebek cildi gibi yaptı.. tonik, gözeneklerin sıkılaşması için birebir.. bu güzel ürünler için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. iyi çalışmalar.

Favorilerim arasında yerini aldı.
 Funda Demir

Yapısı yumuşacık ve cilt tarafından hemen emiliyor. Cildimde kuruluk , gerginlik oluşturmadı tam tersi nem ve rahatlama sağladı. Makyajı mat rujlarda dahil kolayca temizliyor. Verdiği temizlik ve rahatlama hissini çok sevdim. Cildiniz hassas, kuru ya da kuruya dönük ise bence mutlaka şans verin. Bence çok seveceksiniz.

HC Purifying Milk Cleanser, cildi hassas nem dengesine zarar vermeden nazikçe temizler, makyajı arındırır. Güçlü antioksidan içeriği sayesinde, cildi hasarlara karşı korumayı destekler. Temiz, beslenmiş ve rahatlamış bir cilt yüzeyi sağlarken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltarak cildi daha genç ve ışıltılı tutmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.