HC Göz Çevresi Bakım Seti 3'lü Göz Çevresi Cilt Bakım Seti

HC Göz Çevresi Bakım Seti 3'lü Göz Çevresi Cilt Bakım Seti
Ürün Kodu: CS4-93011

Eye Renewal Krem, Yüz Temizleyici (Jel, Köpük, Süt veya Tonik) ve Peeling'den oluşan 3'lü Set

274 TL.

Kullananlar Ne Diyor?

Göz altı morluklarım ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde hafifledi
 Nihal Yeşiltaç Oran

Nemlendirmesini oldukça sevdim bana yeterli geldi. 1. tüpün yarını geçmiştim bir süredir görmediğim erkek kardeşim ayaz İstanbul'a geldi ve aynen şu cümleyi kurdu "abla senin gözünün altındaki morluklar nerede?" şöyle bir zıpladım nasıl yani dedim. Son gördüğümde gözlerinin altı daha bir mor gibiydi dediğinde hemen HC Care sitesine girip bir tane daha aldım. Öyle ya, madem morluklarda işe yarıyor bir süre daha kullanmalıydım. Şimdi ise ikinci tüpün yarısındayım. sonuç şöyle. Corrector olmadan kapatamadığım göz altlarımı şimdi orta halli bir concealer ile kapatabiliyorum, tabi uykusuz bir gece geçirmişsem veya standart baş ağrım çökmüşse morarmalar arttığından bu mümkün olmuyor ama genel durum itibari ile yerleşmiş göz altı morluklarım gözle görülür şekilde hafifledi. Şimdi gelelim diğer önemli vaadi olan çizgi onarımına:) Diyor ki: Argireline sayesinde 15 günde %17 oranında 30 günde ise %30 oranında kırışıklıkları azaltır. Kesinlikle ama kesinlikle bu oranlar doğru. Hatta ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, göz çevremdeki ince çizgilerde yarı yarıya azalma var. O bölge çok daha diri duruyor artık, tabiri caizse. Benzer ürünlerde en iyi teşhisi aslında etrafınızdaki insanlar koyuyor. Sizi bir süre görmeyen biri, kullandığınız ürün işe yaradıysa bunu çok rahat fark ediyor.

Güzel nemlendiriyor ve ferahlık veriyor
 Ebru Tunçer

Merhabalar Hc Care ürünlerini oldukça sık kullanıyorum, içeriği temiz ve kaliteli ürünler olmasıda tabiki tercihimde en önemli etkenlerden :) Oldukça yoğun bir yapısı var rahatça sürülebiliyor, güzel nemlendiriyor ve ferahlık veriyor yeni kendini gösteren kırışıklıklar için düzenli kullanımda etkili olacağını düşünüyorum , kokusu rahatsız etmiyor ve çok az miktarda bile her iki göz için yeterli oluyor. Kozmetik ürünlerde hijyen çok önemlidir o bakımdan tüpte olmasını da sevdim ağzı tamamen açılan kavanozlarda havayla temas çok olduğundan ve çoğu zaman bir spatul kullanmadan elimizle aldığımızdan çok hijyenik olmuyor.

Ben oldukça beğendim
 Yeliz Üstün

Benim gözaltımda yaşımdan dolayı torbalanma ve kırışıklık yok. Sadece yorgunluk ve uykusuzluğa bağlı olarak hafif morluklar ve şişlikler görülebiliyor. Dolayısıyla nemlendirme özelliğinden bahsedersem ben oldukça beğendim. Ayrıca gözaltı kapatıcısının daha rahat uygulanmasını ve pürüzsüz olmasını sağlarken, çıkarılmasını da kolaylaştırıyor.

Eskiden kuru ve sert görünen kırışıklıklarım sanki yumuşadılar ve daha parlak oldular.
 Blogger - Tembellito

35 yaşındayım ve gözlerimin altında renk değişimlerini (mor ve fazla koyu değil), gülerken göz kenarları ve altlarında uzun ince kaz ayaklarını fark ediyorum. Geçtiğimiz aylarda internette göz kremi ararken karşıma HC CARE markası çıktı. Sitelerini açtığımda bir sürü ünlünün marka hakkındaki yorumlarını görünce kapatmak istedim fakat biraz gezineyim de bakayım derken Eye Reneval kremini satın aldım :) Gözaltı kırışıklıklarımda hafiften bir rahatlama oldu, fakat azalma göremedim. Eskiden kuru ve sert görünen kırışıklıklarım sanki yumuşadılar ve daha parlak oldular. İkinci tüpü kullanıp bitirince etkilerini yazacağım. Çünkü okuduğum yorumlara göre uzun süre kullanınca işe yarıyormuş. Gözlerimde herhangi bir yanma veya sulanma yapmadı. Eger sizin gözlerinizde derin kaz ayakları varsa işe yaramayabilir veya birkaç ay sonra etkisini göre bilirsiniz. Fakat hiçbir ürün zaten derin kırışıkları açmaz.

Teşekkürler
 Sıla Duygu Gedik

Süper bir krem ben kullandım çok da memnun kaldım. Teşekkürler HC CARE

İlk kullanımda bile etkisini fark edebilirsiniz
 Gamze Yılmaz

Diğer peelingler gibi yüzü çizmiyor hassas ovucu etkili pul pul dökülmelere karşı cilt görünümünü canlandırmayı sağlıyor Nemlendirme özelliğine sahip ve kızlar makyaj kalıntılarını ve ölü hücreleri kolayca temizliyor. Yüzümü ıslatıp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayıp duruluyorum

Tüm Kullanıcı Yorumları (11)

Eye Renewal Krem, Yüz Temizleyici (Jel, Köpük, Süt veya Tonik) ve Peeling'den oluşan 3'lü Set