Kullananlar Ne Diyor?

15 günde farkedilir derecede sonuç verdi.
 Tuğba Tazegül Çelik

Merhaba. Göz kremini kullandıktan sonra size yorum yapacağımı söylemiştim. Öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum emeği geçen herkese.Bin tane yere başvurduğumda gözaltınız genetik bişey yapılamaz cevabı aldığım halde sizin mucizevi kreminiz sadece 15 gün olmasına rağmen farkedilir derecede sonuç verdi. Zaten gönül rahatlığı ile... (Devamı Var)
Yorumun Devamını Oku

Merhaba. Göz kremini kullandıktan sonra size yorum yapacağımı söylemiştim. Öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Bin tane yere başvurduğumda gözaltınız genetik bişey yapılamaz cevabı aldığım halde sizin mucizevi kreminiz sadece 15 gün olmasına rağmen farkedilir derecede sonuç verdi. Zaten gönül rahatlığı ile almıştım önceden de kullandığım ürünleriniz olduğu için ben kullanmaya ve size minnet duymaya devam edeceğim. Allah işlerinizin devamını sağlasın bol kazançlar diliyorum, sonsuz teşekkür ederim. Daha çok görüşeceğiz bu mucizevi ürünleriniz sayesinde :)

GENÇLİK IŞILTISINI YENİDEN KAZANMAK İÇİN:

GÖZ ÇEVRESİNDEKİ YAŞLANMA SÜRECİNİ HEDEF ALIN

HC Eye Renewal Cream, yoğun yapılandırıcı etkisi ile göz çevresinin sıkılaşmasını destekler. Bitki özlerinden oluşan aktif kompleksler ve doğal bileşenler sayesinde, göz altında oluşan torbaları, koyu halkaları, ince çizgileri ve kırışıklık görünümünü önlemeye yardımcı olur. EyePro 3x, Argireline, Ceramide 3, Natural Glycoin (Yeniden Diriliş Bitkisi) ve Ribose gibi güçlü aktiflerle formüle edilmiştir.

ARGIRELINE

Argireline, yüzdeki mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklıkları önlemek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


EYEPRO 3X™

Göz çevresindeki yaşlanma sürecini hedef alan betain, pentilen glikol, saccharomyces cerevisiae özü ve snoudon rosea kökü özünden elde edilmiş bitkisel ve benzersiz bir kompleks.


RIBOXYL™

Biyoteknoloji yöntemiyle mısır tohumundan elde edilen saf bir doğal D-riboz. Genç bir cilt görünümü için yaşlanma belirtilerine ve kırışıklıklara karşı korumaya yardımcı olur.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


CERAMIDE 3

Vücudun doğal bileşenleriyle özdeş bir güzellik molekülü. Cilt yaşlanmasını önlemeye, ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı, düşük konsantrasyonlarda bile etkili bir aktif bileşen.

Nasıl Kullanılır?
Az miktar ürünü göz altı bölgesine ve kaz ayaklarına uygulayın. İçten dışa doğru dairesel hareketlerle ve nazikçe masaj yaparak kremin tümüyle emilmesini sağlayın. Göz kapaklarınıza uygulamaktan kaçının.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Göz çevresi bakım ürünü olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.