Kullananlar Ne Diyor?

Göz altı morluklarım ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde hafifledi
 Nihal Yeşiltaç Oran

Nemlendirmesini oldukça sevdim bana yeterli geldi. 1. tüpün yarını geçmiştim bir süredir görmediğim erkek kardeşim ayaz İstanbul'a geldi ve aynen şu cümleyi kurdu "abla senin gözünün altındaki morluklar nerede?" şöyle bir zıpladım nasıl yani dedim. Son gördüğümde gözlerinin altı daha bir mor gibiydi dediğinde hemen HC Care sitesine girip bir tane daha aldım. Öyle ya, madem morluklarda işe yarıyor bir süre daha kullanmalıydım. Şimdi ise ikinci tüpün yarısındayım. sonuç şöyle. Corrector olmadan kapatamadığım göz altlarımı şimdi orta halli bir concealer ile kapatabiliyorum, tabi uykusuz bir gece geçirmişsem veya standart baş ağrım çökmüşse morarmalar arttığından bu mümkün olmuyor ama genel durum itibari ile yerleşmiş göz altı morluklarım gözle görülür şekilde hafifledi. Şimdi gelelim diğer önemli vaadi olan çizgi onarımına:) Diyor ki: Argireline sayesinde 15 günde %17 oranında 30 günde ise %30 oranında kırışıklıkları azaltır. Kesinlikle ama kesinlikle bu oranlar doğru. Hatta ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, göz çevremdeki ince çizgilerde yarı yarıya azalma var. O bölge çok daha diri duruyor artık, tabiri caizse. Benzer ürünlerde en iyi teşhisi aslında etrafınızdaki insanlar koyuyor. Sizi bir süre görmeyen biri, kullandığınız ürün işe yaradıysa bunu çok rahat fark ediyor.

Güzel nemlendiriyor ve ferahlık veriyor
 Ebru Tunçer

Merhabalar Hc Care ürünlerini oldukça sık kullanıyorum, içeriği temiz ve kaliteli ürünler olmasıda tabiki tercihimde en önemli etkenlerden :) Oldukça yoğun bir yapısı var rahatça sürülebiliyor, güzel nemlendiriyor ve ferahlık veriyor yeni kendini gösteren kırışıklıklar için düzenli kullanımda etkili olacağını düşünüyorum , kokusu rahatsız etmiyor ve çok az miktarda bile her iki göz için yeterli oluyor. Kozmetik ürünlerde hijyen çok önemlidir o bakımdan tüpte olmasını da sevdim ağzı tamamen açılan kavanozlarda havayla temas çok olduğundan ve çoğu zaman bir spatul kullanmadan elimizle aldığımızdan çok hijyenik olmuyor.

Ben oldukça beğendim
 Yeliz Üstün

Benim gözaltımda yaşımdan dolayı torbalanma ve kırışıklık yok. Sadece yorgunluk ve uykusuzluğa bağlı olarak hafif morluklar ve şişlikler görülebiliyor. Dolayısıyla nemlendirme özelliğinden bahsedersem ben oldukça beğendim. Ayrıca gözaltı kapatıcısının daha rahat uygulanmasını ve pürüzsüz olmasını sağlarken, çıkarılmasını da kolaylaştırıyor.

Eskiden kuru ve sert görünen kırışıklıklarım sanki yumuşadılar ve daha parlak oldular.
 Blogger - Tembellito

35 yaşındayım ve gözlerimin altında renk değişimlerini (mor ve fazla koyu değil), gülerken göz kenarları ve altlarında uzun ince kaz ayaklarını fark ediyorum. Geçtiğimiz aylarda internette göz kremi ararken karşıma HC CARE markası çıktı. Sitelerini açtığımda bir sürü ünlünün marka hakkındaki yorumlarını görünce kapatmak istedim fakat biraz gezineyim de bakayım derken Eye Reneval kremini satın aldım :) Gözaltı kırışıklıklarımda hafiften bir rahatlama oldu, fakat azalma göremedim. Eskiden kuru ve sert görünen kırışıklıklarım sanki yumuşadılar ve daha parlak oldular. İkinci tüpü kullanıp bitirince etkilerini yazacağım. Çünkü okuduğum yorumlara göre uzun süre kullanınca işe yarıyormuş. Gözlerimde herhangi bir yanma veya sulanma yapmadı. Eger sizin gözlerinizde derin kaz ayakları varsa işe yaramayabilir veya birkaç ay sonra etkisini göre bilirsiniz. Fakat hiçbir ürün zaten derin kırışıkları açmaz.

Teşekkürler
 Sıla Duygu Gedik

Süper bir krem ben kullandım çok da memnun kaldım. Teşekkürler HC CARE

15 günde farkedilir derecede sonuç verdi.
 Tuğba Tazegül Çelik

Merhaba. Göz kremini kullandıktan sonra size yorum yapacağımı söylemiştim. Öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Bin tane yere başvurduğumda gözaltınız genetik bişey yapılamaz cevabı aldığım halde sizin mucizevi kreminiz sadece 15 gün olmasına rağmen farkedilir derecede sonuç verdi. Zaten gönül rahatlığı ile almıştım önceden de kullandığım ürünleriniz olduğu için ben kullanmaya ve size minnet duymaya devam edeceğim. Allah işlerinizin devamını sağlasın bol kazançlar diliyorum, sonsuz teşekkür ederim. Daha çok görüşeceğiz bu mucizevi ürünleriniz sayesinde :)

Tüm Kullanıcı Yorumları (6)

GENÇLİK IŞILTISINI YENİDEN KAZANMAK İÇİN:

GÖZ ÇEVRESİNDEKİ YAŞLANMA SÜRECİNİ HEDEF ALIN

HC Eye Renewal Cream, bitki özlerinden oluşan aktif kompleksler ve doğal bileşenler sayesinde, göz çevresinde oluşan yaşlılık belirtilerini ve renk eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olur. EyePro 3x, Argireline, Ceramide 3, Natural Glycoin (Yeniden Diriliş Bitkisi) ve Ribose gibi güçlü aktiflerle formüle edilmiştir. İlaç değil, kozmetik bir üründür ve genel kullanım amaçlıdır.

ARGIRELINE

Argireline, yüzdeki mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklık oluşumunu minimize etmek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


EYEPRO 3X™

Göz çevresindeki yaşlanma sürecini hedef alan betain, pentilen glikol, saccharomyces cerevisiae özü ve snoudon rosea kökü özünden elde edilmiş bitkisel ve benzersiz bir kompleks.


RIBOXYL™

Biyoteknoloji yöntemiyle mısır tohumundan elde edilen saf ve doğal bir D-riboz. Genç bir cilt görünümü elde etmek için yaşlanma belirtilerine karşı mücadeleyi destekler.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


CERAMIDE 3

Vücudun doğal bileşenleriyle özdeş bir güzellik molekülü. Cilt yaşlanmasını geciktirmeye, ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu en aza indirmeye yardımcı, düşük konsantrasyonlarda bile etkili bir aktif bileşen.

Nasıl Kullanılır?
Az miktar ürünü göz altı bölgesine ve kaz ayaklarına uygulayın. İçten dışa doğru dairesel hareketlerle ve nazikçe masaj yaparak kremin tümüyle emilmesini sağlayın. Göz kapaklarınıza uygulamaktan kaçının.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Göz çevresi bakım ürünü olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.