HC Dual-Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici - 150 ml. thumb
HC Dual-Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici - 150 ml. thumb
HC Dual-Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici - 150 ml. thumb

HC Dual-Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici - 150 ml.

Ürün Kodu: 80333

Kalıcı rujlar ve inatçı maskaralar için yağ ve su fazlı özel formül - 150 ml.

249 TL.

Kullanıcı Yorumları

Benden tam not aldı
 Meryem Avcı

Suya dayanıklı rimel ve eyeliner, kalıcı mat rujlarımı yağlı bir his bırakmadan çıkardı. Tek dikkat edilmesi gereken nokta ürünü kullanmadan iyice çalkalamalı ve biraz masaj yaparak makyajı çıkarmak gerekiyor sonrası missss .

Bundan sonra tek makyaj temizleme ürünümdür.
 Feyza Gaznevi Karasu

Açıkcası alırken inatçı rimeli çıkarmasında şüpheliydim. Ama inanılmaz, hangi ara temizledi anlayamadım bile. Muhteşem bir şey. Bundan sonra tek makyaj temizleme ürünümdür.

Son damlasına kadar çok severek kullandım
 aslolangüzellik

Göz makyajı temizleyicisinde Benim için öncelik gözlerimi yakmaması, suya dayanıklı ürünleri bile kolayca temizlemesi ve göz kapağımı tahriş etmeden temizlemesi. @hccare saç ürünlerini çok seviyorum cilt ürünleri de saç ürünleri kadar çok seviliyor çift fazlı makyaj temizleyicisini sadece gözlerimde kullandım yukarıda yazdığım tüm beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Temizlemekte zorlandığım maskara ve kalıcı rujları rahatlıkla çıkarıyor.
 Sevgi Bolat

Ürünü kullanırken herhangi bir şekilde yanma yada tahriş yaşamıyorum. Temizlemekte zorlandığım maskara ve kalıcı rujları rahatlıkla çıkarıyor. Disk pamuğa döküp gözlerimde bir iki saniye bekletiyorum ürün kirpiklerimdeki maskaraya işlesin diye sonrasında hafif hareketle masaj yaparak çıkarıyorum.

Ağır göz makyajı ya da kalıcı rujları çok iyi bir şekilde çıkarıyor.
 Meryem Avcı

Kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Su ve yağ ikilisinden oluştuğu için iyi bir makyaj temizliği için homojen bir şekilde karışması lazım… Çalkaladıktan hemen sonra pamuğa dökmeye özen gösteriyorum zira su ve yağ hemen ayrışıyor. Göz makyajlarımda baz, water proof yani suya dayanıklı ürünler kullandığımdan dolayı çift fazlı ürünleri tercih ediyorum. Makyaj temizleme pedini gözlerime hafif şekilde bastırıyorum. Hemen çektiğimde çıkarmıyor biraz bekletmem ve hafif ovuşturmam makyajın çıkmasını sağlıyor. Ağır göz makyajı ya da kalıcı rujları çok iyi bir şekilde çıkarıyor. Ama dediğim gibi hafif bir şekilde masaj yapmanız lazım. Cildimi yakmadı, hassasiyet oluşturmadı. Makyajımı temizledikten sonra yağlı bir his bırakmadı.

Tüm Yorumları Göster  (5)
Ürün Özellikleri

HC Dual Action Make-Up Remover, yağ ve su bölümlerinden oluşan, özellikle su geçirmez makyaj üzerinde etkili çift fazlı bir formüle sahiptir. Bu yenilikçi formül, yağın inatçı maskaralar ve kalıcı rujlar üzerindeki etkisi ile suyun cildi yağlandırmadan temizleme özelliğini birleştirir. Çalkalandığında, her iki faz birlikte çalışır ve cildi canlı bırakarak makyajı ve kiri arındırır, bir sonraki adıma hazırlar.

Ürün İçeriği

Aqua, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Isopropyl Palmitate, Calendula Officinalis Extract, Bisabolol, Dimethicone, Sodium Chloride, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA, Citric Acid, Cl 61565.

Kullanım Şekli

Kullanmadan önce, yağ ve su bölümleri karışana kadar iyice çalkalayın. Bir parça pamuk yardımıyla ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak gerekli gördüğünüz bölgelere uygulayın.