HC Balancing Yüz Temizleme Toniği - 230 ml. thumb
HC Balancing Yüz Temizleme Toniği - 230 ml. thumb

HC Balancing Yüz Temizleme Toniği - 230 ml.

Ürün Kodu: 80371

Normalden yağlıya ciltler için yüz temizleme toniği - 230 ml.

229 TL.

Kullanıcı Yorumları

Kullandığım en müthiş ürünler..
 Eylül Düzgün

Saç yağının 2. şişesi mükemmel bir ürün. Saçlarım daha gür ve sağlıklı.. Cilt ürünlerini yeni aldım. Temizleme sütünün bıraktığı o yumuşacık his.. peeling ise pul pul dökülen t bölgemi bebek cildi gibi yaptı.. tonik, gözeneklerin sıkılaşması için birebir.. bu güzel ürünler için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. iyi çalışmalar.

Ürün Özellikleri

Normalden Yağlıya Ciltler İçin Yüz Temizleme Toniği

HC Balancing Tonic Cleanser, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözeneklerin temizlenmesine ve aşırı yağ salınımının önlenmesine yardımcı olur. Makyaj ve temizleme ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır. Cildin yağ ve nem dengesini koruyarak arınmasını ve canlanmasını destekler. Sonrasında kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur. 

Ürün İçeriği

Aqua, Sodium PCA, Niacinamide, Panthenol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Calendula Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Salvia Officinalis Extract, Zingiber Officinale Extract, Equisetum Arvense Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Cucurbita Pepo Seed Extract, PEG-35 Castor Oil, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Sulfur, Zinc PCA, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citric Acid.

Kullanım Şekli

Uygulama öncesi cildinizi tümüyle temizleyin. Ürünü bir pamuk yardımıyla yüzünüze nazikçe uygulayın. Günde bir veya iki kez uygulanabilir. Durulamanıza gerek yoktur. Göz çevresinde kullanmayınız.