KIRIŞIKLIKLARA ve YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI

CİLDİNİZDE YOĞUN BİR BAKIM

HC Anti-Wrinkle Serum, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile ince çizgilerin, kırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve kaz ayaklarının oluşumunu engellemeye ve görünümünü düzenlemeye, daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

TÜRKİYE'NİN İLK ve TEK %15 ARGIRELINE İÇEREN ÜRÜNÜ
Yapılan çalışmalar sonucu uzmanlar, kırışıklık karşıtı kozmetik ürünler için en az %10'luk konsantrasyon oranı önermektedir. Türkiye'de ilk ve tek olarak, sadece HC Anti-Wrinkle Serum %15 oranında Argireline içerir.

KİMLER KULLANMALI?
Olgun cilde sahip kullanıcılarda, yoğun kırışıklık problemlerinde, ince çizgi ve ifade kırışıklıklarının önlenmesinde ve nem ihtiyacı olan ciltlerde güvenle kullanılabilir.

ARGIRELINE

Argireline, yüzdeki mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklıkları önlemek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


MATRIXYL™ 3000

Kırışıklık önleyici etkisi sayesinde, kozmetik sektörünün en önemli etkinliği olan In‐Cosmetics'de "Son 25 Yılın En Yenilikçi Ürünü" ödülünü kazanmış 7 farklı botanik peptitten oluşan bir komplekstir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C & E

C ve E Vitaminleri, çevresel etkenlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya ve aydınlık bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur.

Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Damlalığın üst ucunda yer alan tutacak kısmını basarak sıkıştırın ve cam pipet ürün içerisindeyken serbest bırakın. Yeterli miktarda ürünü daha rahat bir kullanım için elinizin üst yüzeyine alın. Parmak ucunuzla yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ince bir tabaka halinde ve ürün tamamen emilinceye kadar hafif masaj yaparak uygulayın.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Kırışıklık karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.