Kullananlar Ne Diyor?

Güzel kokulu ve cildi ışıl ışıl yapıyor.
 Ayşe Devrim Topçuoğlu

Öncelikle çok hızlı geldi, kutu mücevher kutusu gibi insana kendini çok özel hissettiriyor. Şişe efsane kim tasarladıysa ellerine sağlık. Akabinde ürün güzel kokulu ve cildi ışıl ışıl yapıyor. Daha bir haftadır kullanıyorum ama sanırım aradığımı buldum. !!

KIRIŞIKLIKLARA ve YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI

CİLDİNİZDE YOĞUN BİR BAKIM

HC Anti-Wrinkle Serum, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile kırışıklık karşıtı bakım sağlamak üzere geliştirilmiştir.

TÜRKİYE'NİN İLK ve TEK %15 ARGIRELINE İÇEREN ÜRÜNÜ
Yapılan çalışmalar sonucu uzmanlar, kırışıklık karşıtı kozmetik ürünler için en az %10'luk konsantrasyon oranı önermektedir. Türkiye'de ilk ve tek olarak, sadece HC Anti-Wrinkle Serum %15 oranında Argireline içerir.

KİMLER KULLANMALI?
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. İlaç değil, kozmetik üründür ve genel kullanım amaçlıdır.

Yeniden diriliş bitkisi, tek bir damla su olmadan uzun süre hayatta kalabilmek için eşsiz ve büyüleyici bir kabiliyete sahiptir. Bu süre Sahra Çölü'nde 100 yılı bulabilir. Bu süre zarfında diriliş bitkisi tamamen kurur ve yaşadığına dair herhangi bir belirti göremezsiniz. Bitkinin yaprakları küçülür, solmuş ve ölü görünür. Ancak görünüşler aldatıcıdır; her seferinde yağmurlar başlar başlamaz bitki adına yakışır şekilde yeniden canlanır. Yağmurlar durduktan sonra, tekrar kurur ve bir sonraki diriliş mucizesini bekler.

HC Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı ürünlerde kullanılan Glycoin® natural, yeniden diriliş bitkisinin büyüleyici varlığını ve hayatta kalma stratejisini sağlayan yapı taşıdır. Tam kuruma sırasında, Glycoin® natural bitkinin yapısını hasara karşı korur. Yağmurlar geldiğinde bir enerji yükseltici görevi görür ve bitkinin yeniden yeşillenmesini etkinleştirir.

Yeniden diriliş bitkisi hakkında daha fazlasını öğrenmek için, BBC tarafından hazırlanan aşağıdaki 4 dakikalık videoyu izlemenizi öneririz.

 

ARGIRELINE

Argireline, yüzdeki mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklık oluşumunu minimize etmek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


MATRIXYL™ 3000

Kozmetik sektörünün en önemli etkinliği olan In‐Cosmetics'de "Son 25 Yılın En Yenilikçi Ürünü" ödülünü kazanmış 7 farklı botanik peptitten oluşan kırışıklık karşıtı bir bakım komplekstir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C & E

C ve E Vitaminleri, çevresel etkenlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olan doğal bileşenlerdir.

Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Damlalığın üst ucunda yer alan tutacak kısmını basarak sıkıştırın ve cam pipet ürün içerisindeyken serbest bırakın. Yeterli miktarda ürünü daha rahat bir kullanım için elinizin üst yüzeyine alın. Parmak ucunuzla yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ince bir tabaka halinde ve ürün tamamen emilinceye kadar hafif masaj yaparak uygulayın.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Kırışıklık karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.