Kullananlar Ne Diyor?

Kırışıklık karşıtı ürünlere başlangıç için gayet başarılı
 Gökçe Bağtır

Oldukça değişik bir kavanoz ambalajı var. HC CARE ürünlerinin ambalajlarını çok beğeniyorum. Kullandığım ürünlerin gözüme hitap etmesi de önemli. HC CARE Anti-Wrinkle Krem, cilde kolay yayılan bir yapıya sahip. Sürdükten sonra yüzümde ferahlama oluyor. Hızlı emiliyor, ağırlık yapmıyor. Kokusu varla yok arası. Cildimi nemli ve sağlıklı gösteriyor. Serumda bahsettiğim toparlama etkisi kremde de var, hatta kremde kendini daha çok hissettiriyor. Üstüne makyaj yapılabiliyor. Ten ürünlerinin sabitlenmesini engellemiyor. Bazen serumla bazen tek başına kullandım, serumun desteği tartışılamaz ama krem kırışıklık karşıtı ürünlere başlangıç için gayet başarılı. Mimik çizgilerimdeki ve altımın ortasındaki çizgideki hafifleme dışarıdan da fark edilir şekilde. Kırışıklık Karşıtı Krem, hem nemlendirme hem cildimi kendine getirme hem de kırışıklık önleme konusunda vaadlerini yerine getirdi. Kullanımı iyi hissettiriyor.

Dudak kenarlarımda çok çok işe yaradı diyebilirim
 Blogger - mavigokyuzum.com

Özellikle dudak kenarlarımda çok çok işe yaradı diyebilirim. Yeni oluşumları engelledi ve sürekli ten ürünü kullanan biri olarak koruyan bir krem oldu. Kaz ayaklarında ise şimdilik bir değişiklik yok ancak 2. aya bile girmedim. Bitirirken bence çok daha iyi yorumlayabilirim. Nemlendiren bir ürün olduğundan daha fazla nemlendirici kullanmadım. Ayrıca karma cilde sahip biri olarak sivilcelenmeye neden olmadı. Ben severek kullanmaya devam ediyorum. Harika bir ambalajı var. Ayrıca uygulama ve uyarılar da kutusunda mevcut.

KIRIŞIKLIKLARA ve YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI

CİLDİNİZDE YOĞUN BİR BAKIM

HC Anti-Wrinkle Krem, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile kırışıklık karşıtı bakım sağlamak üzere geliştirilmiştir.

KİMLER KULLANMALI?
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. İlaç değil, kozmetik üründür ve genel kullanım amaçlıdır.

Yeniden diriliş bitkisi, tek bir damla su olmadan uzun süre hayatta kalabilmek için eşsiz ve büyüleyici bir kabiliyete sahiptir. Bu süre Sahra Çölü'nde 100 yılı bulabilir. Bu süre zarfında diriliş bitkisi tamamen kurur ve yaşadığına dair herhangi bir belirti göremezsiniz. Bitkinin yaprakları küçülür, solmuş ve ölü görünür. Ancak görünüşler aldatıcıdır; her seferinde yağmurlar başlar başlamaz bitki adına yakışır şekilde yeniden canlanır. Yağmurlar durduktan sonra, tekrar kurur ve bir sonraki diriliş mucizesini bekler.

HC Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı ürünlerde kullanılan Glycoin® natural, yeniden diriliş bitkisinin büyüleyici varlığını ve hayatta kalma stratejisini sağlayan yapı taşıdır. Tam kuruma sırasında, Glycoin® natural bitkinin yapısını hasara karşı korur. Yağmurlar geldiğinde bir enerji yükseltici görevi görür ve bitkinin yeniden yeşillenmesini etkinleştirir.

Yeniden diriliş bitkisi hakkında daha fazlasını öğrenmek için, BBC tarafından hazırlanan aşağıdaki 4 dakikalık videoyu izlemenizi öneririz.

 

ARGIRELINE

Argireline, yüzdeki mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklık oluşumunu minimize etmek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca bir metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmur düşüşünde canlanarak çiçek açan olağanüstü bir bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


MATRIXYL™ 3000

>Kozmetik sektörünün en önemli etkinliği olan In‐Cosmetics'de "Son 25 Yılın En Yenilikçi Ürünü" ödülünü kazanmış 7 farklı botanik peptitten oluşan kırışıklık karşıtı bir bakım komplekstir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C & E

C ve E Vitaminleri, çevresel etkenlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya ve aydınlık bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?
Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Yeterli miktarda ürünü ince bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, ürün tamamen emilinceye kadar hassas masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Kırışıklık karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.